United Airlinesi tegevjuht: enamik ettevõtteid hakkab nõudma KOHUSTUSLIKKU vaktsineerimist

Steve Watson | Summit News

Chicagos ärijuhtidele peetud kõnes ütles United Airlinesi tegevjuht Scott Kirby, et loodetavasti hakkavad ettevõtted töötajatelt vaktsineerimist nõudma ning inimesed lepivad sellega samamoodi, nagu nad on nõustunud maskide kandmisega.

Kirby sõnul on kohustuslikud vaktsineerimised “lihtsalt see, mida oodatakse ja mida enamik ettevõtteid teeb.”

“Kui lumepall veerema hakkab, on seda raske peatada” teatas ta ja lisas, et teine laine on toonud kaasa selle, et järjest rohkem ettevõtteid nõuab kohustuslikku vaktsineerimist.

“Ma tean, et see on õige asi mida teha tuleb, kuid United Airlines üksi ei tule sellega toime. Teisi ei pea olema tuhandeid, aga neid peab siiski ka olema,” rõhutas Kirby.

Lisaks juhtis Kirby tähelepanu sellele, et ettevõtted võivad võrdse tööhõivevõimaluste komisjoni otsuse kohaselt töötajatelt vaktsineerimist nõuda.

Kirby ütles ka, et toetab vaktsiinipasside kasutuselevõttu ja seda mitte ainult lennureiside jaoks, vaid ka igapäevaste tegevuste tarbeks, nagu näiteks kontsertidel või kinos käimiseks.

“See annab inimestele üsna tugeva stiimuli, sest see võimaldab neil oma normaalne elu tagasi saada,” kuulutas Kirby ja lisas: “Meie arvates on see võti mitte ainult rahvusvaheliste piiride ja lennunduse, vaid ka majanduse avamiseks.”

Oleme juba eelnevalt välja toonud, et mitmed turismiettevõtted pooldavad vaktsineerimispasside kasutamist ning mõned riigid juba rakendavad seda süsteemi.

Globalistid nagu Suurbritannia endine peaminister Tony Blair, on väljendanud muret, et on tekkimas liiga palju erinevaid süsteeme ja kutsus üles looma maailmas ühtset standardit ning EL-i juhid nõuavad reisimiseks standardiseeritud vaktsiinipassi.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments