Hotellid kaaluvad kõigilt külastajatelt COVIDi vastu vaktsineerimise nõudmist

Paul Joseph Watson | Summit News

Hotellid kaaluvad nüüd koos lennufirmadega, kas nõuda kõigilt külalistelt enne hotellis peatumise lubamist COVIDi vastu vaktsineerimise tõendi esitamist.

Mitu lennufirmat on juba teatanud plaanist muuta vaktsineerimine lendamise kohustuslikuks eeltingimuseks. Esialgsete tõendite kohaselt lähevad sama teed ka hotellid ja muud majutusasutused.

Veebilehe LockdownSkeptics lugeja tõi välja, et üks Šotimaa looduspuhkust pakkuv hotell valmistub kasutusele võtma põhimõtet „vaktsineerimata ei teenindata“.

„Kui vaktsineerimiskava peaks kasutusele võetama paari järgmise kuu jooksul, hakkame tõenäoliselt kõigilt külastajatelt enne saabumist vaktsineerimist nõudma,“ märgitakse hotelli infolehes.

„2020 on olnud hotellile kahtlemata raske aasta ja kehtestatud on mitmesuguseid COVID-19ga seotud nn ohutusmeetmeid, millega on kaasnenud märkimisväärsed kulud ja mis on hotellide täituvust tohutult vähendanud,“ sõnab lugeja.

„Hotellipidajad püüavad leida tasakaalu valitsuse ja klientide nõudmiste vahel ning kujutavad viimaste osas ette, et nende kliendid ootavad võimalikult kõrget ohutuse taset ja suhtuvad vaktsineerimisnõudesse tervikuna positiivselt!“

„Kardan, et mida iganes teadus ja valitsus ka ei ütleks, sunnitakse meid kõiki järeleandmatult olukorda, kus vaktsineerimistunnistused järgmistel kuudel (aastatel?) de facto, kui mitte de jure tavapärase elu elamiseks vajalikuks saavad.“

Hiljuti ütles Bill Gates, et koroonaviirusest põhjustatud piirangud jätkuvad ka 2022. aastal ning baarid ja restoranid jäävad neljaks kuni kuueks kuuks suletuks. Samasuguseid avaldusi on teinud ka ÜRO esindajad ning Maailma Majandusfoorumi juht Klaus Schwab.

Suurbritannia tervishoiuminister Matt Hancock ütles täna parlamendiliikmetele ka seda, et leitud on COVIDi nn uus versioon, mis tähendab, et kuna viirus jätkab muteerumist, ei pruugi praegu toodetav vaktsiin isegi efektiivne olla.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments