Hiina totaalse kontrolli mudelit rakendatakse ka Eestis

Mujal maailmas tõrjutakse Hiina tehnoloogiat, sest Hiina on juba aastaid tegelenud üle kogu maailma küberrünnakute korraldamise ja küberspionaažiga. Eelmine aastal võttis Hiina vastu seaduse, mis kohustab kõigil ettevõtetel tegema koostööd riiklike luureorganitega. See tähendab, et Hiina võib sisuliselt käskida oma ettevõtetel riigi heaks luurata. Eesti valitsust see ei häiri ning hiinlastega tehakse järjest tihedamat koostööd ning X-tee näol on meil juba Hiinaga sarnane süsteem olemas.

Loe edasi


Agenda 2030 – ÜRO alustab uue maailmakorra elluviimist

Peale Teise Maailmasõja lõppu avanes globaalsel finants- ja võimueliidil suurepärane võimalus maailmavalitsusele nurgakivi panna. 1945. aastal loodi Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO), mis järjest enam võtab maailmavalitsuse kuju. Koos oma abiorganisatsioonide ja programmidega tugevdab organisatsioon võimu ja suurendab kontrolli rahvusriikide üle.

Loe edasi


Rändekriis – globaalse eliidi universaalne tööriist

Rändekriis ja sellega kaasnev terrorilaine on loodud Uue maailmakorra poolt eesmärgiga destabiliseerida julgeolekuolukorda Euroopas, et tekkinud kaost ettekäändeks tuues, tugevdada poliitilist mõju liikmesriikidele ja suurendada jõustruktuuride võimu kodanike üle. Meedia, eliidi sülekoera ja peamise tööriistana, kas ignoreerib, pehmendab või näitab probleemi neile sobivas valguses ning sildistab inimesi, kes küsimusele tähelepanu püüavad pöörata.

Loe edasi


Uus maailmakord

See on ülemaailmne fašistlik kord (uus maailmakord),
mida inimestega manipuleerides, üritab luua nö. globaalne eliit.

Loe edasi


Osalise reserviga pangandussüsteem

Kaasaegne ühiskond, koosneb hulgast institutsioonidest. Poliitilistest, juriidilistest, religioossetest kuni sotsiaalse klassi institutsioonideni, perekondlike väärtuste, ja erialase spetsialiseerituseni. On ilmne, kui tugevat mõju avaldavad kõik need traditsioonilised struktuurid meie mõistmise ja perspektiivide kujundamisele. Ometigi, kõikidest sotsiaalsetest institutsioonidest, millesse me sünnime mis meid juhivad ja millest me sõltume pole midagi harjuslikumat ja ebaselgemat, kui rahandussüsteem.

Loe edasi


Globaalne soojenemine

Alates 2006. aastast, kui ilmus Al Gore’i film „Ebamugav Tõde“ (An Inconvenient Truth), on kõvasti kasvanud inimeste arv, kes on veendunud, et meie planeedi kliima soojeneb katastroofiliselt. Paljud kardavad, et poolustel sulav jää tõstab maailmamere taset niipalju, et enamus meist upuvad, kaasaarvatud seal elutsevad loomad nagu jääkarud ja pingviinid. Ning muidugi oleme meie, inimesed, selles kõiges süüdi, sest me reostame keskkonda oma metsiku tööstuse ja meeletu tarbimisega.

Loe edasi


Vaktsiinid

Vaktsineerimise näol pole kindlasti tegemist lihtsa teemaga, mis on vaid must ja valge. Hoolimata sellest kuuleme siiski peamiselt vaktsiinide kasulikusest ja ohutusest. Kuid leidub ka väga palju neid, kes vaktsiinide tõhususe küsimärgi alla seavad. Kummal poolel on õigus või on tõde hoopis kusagil vahepeal? Kuna otsuse pead langetama Sina, siis ei jookse ükski infokild mööda külge maha ja on kindlasti abiks õige otsuse langetamisel.

Loe edasi


New Yorgi terrorirünnakud

9/11 ametlikus raportis kirjeldatakse, kuidas üheksateist Al-Qaeda terroristi kaaperdasid paberinugade abil neli reisilennukit ja kasutasid neid maailma kõige võimsama sõjaväega riigi ründamiseks. Nad viisid selle ellu ilma vähimagi sõjaväelise sekkumiseta ja mitte ükski pilootidest ei pidanud vajalikuks anda kaaperdamishäiret. Ühesõnaga, terroristidel õnnestus praktiliselt kõik mida nad plaanisid, samas kui kõikvõimas Ameerika kaitsesüsteem põrus täielikult.

Loe edasi


Estonia katastroof

Parvlaev Estonia sugune  ilmatu suur ja keerukas konstruktsioon ei täitu veega nagu pang. Veekindlad alad, sajad suletud ning mitmesuguse tugevusega kajutiuksed, paljud kõrgete barjääridega tekid ja korrused aeglustavad vee sissetungi, takistavad seda või suunavad mujale. Veemass peab tükk aega koguma jõudu, millest piisaks tõkke kõrvaldamiseks. On vaja aega, et vesi täidaks kaheksakorruselise hotelli kõrguse ja hiidlennukist Boeing 747-400 kaks korda pikema laeva. Estonia mõõtu laev pidanuks püsima veepinnal tunde, kui mitte päevi.

Loe edasi


Pronksiöö pettus

Miks lasti pronksiööl vandaalidel mitu tundi segamatult märatseda? Miks jäeti massikorratuste ilmselged korraldajad karistuseta? Mida kujutab endast pronksiöö seadusepakett? Mis asi on TASER? Kuidas algas Gruusia – Venemaa sõda ja mida arvas sellest meie president Toomas H. Ilves? Ehk saate neile ja paljudele teistele küsimustele vastused filmist Eesti Uus Kord.

Loe edasi


Londoni terrorirünnakud

BBC ONE’i saates 16. mail, aastal 2004 mängiti läbi harjutus, mis kujutas lähituleviku suitsiiditerroristide rünnakut Londonile. See sisaldas kolme metroo-rongi ja ühe maapealse sõiduki õhkulaskmist. Peale 07.07.05 toimunud rünnakuid ütles Peter Power, et neil oli samal ajal käsil näidisharjutus, mis sisaldas samu sihtmärke mis terroristidel.

Loe edasi