Austraalia tervishoiuametniku sõnul on COVID-19 lähikontaktsete jälgimine osa UUEST MAAILMAKORRAST

Paul Joseph Watson | Summit News

“Me vaatame, kuidas kontaktide jälgimine uues maailmakorras välja näeb,“ märkis Austraalia rahvatervishoiuametnik dr Kerry Chant pressikonverentsil.

Samal pressikonverentsil kinnitas ka Austraalia peaminister Gladys Berejiklian, et vaktsineerimata inimesed jäävad määramata ajaks luku taha.

New-South Wales’i tervishoiujuhilt Dr Kerry Chant’ilt küsiti, kas avalikud kohad, nagu näiteks pubid, peavad endiselt lähikontaktseid jälgima ja kas need suletakse, kui neid külastav inimene annab positiivse COVID-19 testi tulemuse, ning millal Austraalia leevendab oma karmi sulgemispoliitikat.

“Me vaatame, milline kontaktide jälgimine uues maailmakorras välja näeb… jah, need on pubid, klubid ja muud paigad, kui leiame sealt koroonapositiivse,” ütles Chant.

Alles paar kuud tagasi kasutas sama terminit ka Austraalia tervishoiuminister Brad Hazzard, kes teatas, et kuna tegemist on ülemaailmse pandeemiaga, siis peavad kodanikud lihtsalt “uue maailmakorra” paradigmaga “nõustuma”.

Peale Chant’i avaldust hakkas termin „uus maailmakord“ Twitteris levima, kuid sotsiaalmeediahiid proovis meeleheitlikult väita, et tegemist on „alusetu vandenõuteooriaga“.

Faktikontrolli sõnul on nad “regulaarselt tagasi lükanud vandenõuteooriaga seotud väiteid. Seda fraasi (New World Order) kasutatakse regulaarselt muutuste või kultuurimuutuste ajal.”

Tegelikkuses on maailma juhid ja teised riigiametnikud seda mõistet juba ammu kasutanud signaalina, et nad on täielikult nõus „uue maailmakorra” loomisega – mis lihtsustatult tähendab võimu agressiivset tsentraliseerimist elanikelt vabaduste äravõtmise arvelt.

Pole üllatav, et kommentaar tuli doktor Chant’ilt, kes on kuulus oma autoritaarsete väljaütlemiste poolest.

Nagu me selle nädala alguses välja tõime, ütles Chant, et COVID on meiega igavesti ja inimesed peavad lõputute kordusvaktsiinide tegemisega harjuma.

Veel juulis käskis ta austraallastel omavahel mitte rääkida, isegi kui nad kannavad näomaske.

“Kuigi inimesele on loomuomane teistega vestelda ja sõbralik olla, pole see kahjuks õige aeg seda teha,” ütles Chant ja lisas: “Nii et isegi kui satute kaubanduskeskuses naabrinaise juurde… ärge alustage vestlust.“

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments