Austraalia ametivõimud ei luba vaktsineerimata inimestel majanduses osaleda

Paul Joseph Watson | Summit News

Austraalia Victoria osariigi ametivõimud teatasid, et jätavad vaktsineerimata inimesed majanduses osalemisest välja.

Osariigi peaminister Dan Andrews tegi otsuse teatavaks pressikonverentsil, kus ta ütles kodanikele, kes kannatavad äärmiselt karmi ühiskonna sulgemise ja kella 21.00-5.00 kestva liikumiskeelu all, et vaktsineerimata inimestele jäävad sellised piirangud kehtima määramata ajaks ka tulevikus.

„Meil tuleb vaktsineeritud majandus ja te saate selles osaleda, kui olete ise vaktsineeritud,“ ütles Andrews. „Me liigume olukorda, kus jätame tervishoiusüsteemi uksed suletuks inimestele, kes pole vaktsineeritud, kuigi võiksid seda teha.“

„Kui teie valik on end mitte vaktsineerida lasta, siis see on vale valik,“ lisas ta.

Seejärel maalis Andrews vaktsineerimata inimestest pildi kui tõrksate pidalitõbiste hordist, kommenteerides: „Vaktsineerimata inimesed ei tohi viirust levitades vabalt ringi hulkuda.“

Loomulikult rakendatakse kogu süsteemi vaktsiinipassi kaudu, mis aitab vaktsineerimata inimesi klassifitseerida alama klassi kodanikeks, kes hakkavad elama eraldatud ühiskonnas.

See avaldus rõhutab veel kord, kuidas vaktsiine kasutatakse inimeste kontrolli vahendina, kusjuures vaktsineerimata inimesed jäävad ilma juurdepääsust tervishoiule, sotsiaalsetele tegevustele ja majandusele üldiselt.

See kõik toimub praegu, kui Iisrael, üks maailma kõige enam vaktsineeritud riik, kogeb kõigi aegade suurimat COVID-nakkuste lainet, sest vaktsiinide efektiivsus väheneb kiiresti.

Austraalia kõrge tervishoiuametnik dr Kerry Chant ütleb, et COVID jääb meiega „igavesti“ ja inimesed „peavad harjuma“ lõputute kordusvaktsineerimistega.

Ajakava Victoria osariigis on paika pandud nii, et inimesed on sunnitud igal aastal valitsuse pakutavate pookimistega leppima, et saada osa peamistest igapäevaelu toimingutest.

Neilt, kes keelduvad, võetakse esialgu juurdepääs sotsiaalsetele tegevustele ja viimaks võidakse neil keelata pangakontod või isegi ostmine, kuna juba on näha kõhedust tekitava lääneriikide vaktsiinipassi, kui Hiina mudelil põhineva nn sotsiaalse punktisüsteemi kasutuselevõtu, tegelikku ulatust.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments