COVID-19 paanika tõttu kehtestatud eriolukorra rahvaalgatuslik lõpetamine

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Üleskutse eriolukorra rahumeelseks lõpetamiseks kui valitsus otsustab, hetkel järjest naeruväärsemaks muutuvat olukorda pikendada.

Antud juhul on ravim hullem kui haigus ning viirusega võitlemiseks on ka teisi vahendeid peale majanduse täieliku väljalülitamise.

ASTUME VÄLJA ja näitame valitsusele, et me ei kavatse kodus istuda ning pealt vaadata kuidas nad meie riigi majanduse langusesse paiskavad ja inimestelt liikumisvabaduse röövivad.

1. mail kell 12:00 – 13:00 tulge kõik välja tänavatele!

Registreeri end ka Facebookis ürituse lehel: https://shorturl.at/vyB57

guest
2 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Merle
Merle
20. apr. 2020 17:36

Praegusel hetkel on valitsus välja öelnud, et isolatsioon lõpetatakse koheselt, kui ravi või vaktsiin on tehtud. Vaktsiini jätaks vahele, sest mul on vaktsiini kahjustuse saanud laps kodus aga hetkel on terviseametile ning valitsusele saadetud teadustööd, kus c vit kõrgete doosidega on väga head tulemused ka raskete juhtumite puhul covid 19 seljatamisel. Teadlased ja arstid, kes neid teadustöid on läbi viinud on valmis ka nõustama aga kahjuks Maalehes ilmunud Rea Rausi artikkel kustutati 30 min. See sisaldas teadustöid ametlikest teadustööde kanlist. Kes FB seda jagasid said Fb keelu pikaks ajaks. Terviseamet selle uudise peale tuli välja avaldusega, et see pole teaduslikut… Loe lisaks »