WHO hoiatas riike: Koronaviiruse pandeemia levib üle maailma

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Tundub, et koroonaviirus ähvardab laieneda globaalseks pandeemiaks, sest Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) esindaja Pekingis Gauden Galea ütles laupäeval Associated Pressile, et: „Riigid peavad olema valmis koroonaviiruse puhanguks, haigete tuvastamiseks ning ravimiseks.“

Galea tegi avalduse päev pärast seda kui ajakiri The Lancet avaldas murettekitava uuringu, milles hoiatati, et ebaadekvaatse tegutsemise tõttu võivad uued eraldiseisvad haigusepuhangud suuremates linnades kogu maailmas muutuda vältimatuks.

Samuti hoiatas nimetatud uuring, et: „Kogu maailmas tuleks kiiresti koroonaviiruse tõrjumiseks ettevalmistusi teha.“

Nakatunute arv tõuseb kiiresti nii Hiinas, kui ka mujal maailmas

Viimase nädala jooksul on kinnitatud koroonaviirusse nakatanute arv kiiresti kasvanud. Ka väljaspool Mandri-Hiinat on haigestunute arv kiiresti tõusnud. Hoolimata sellest, et süljeproovide kogumiseks vajalike diagnostilisi komplekte napib, on tänase seisuga Hiinas üle 14 000 kinnitatud juhtumi. Usaldusväärse teadusliku analüüsi kohaselt on Hiinas praegu nakatunud inimeste tegelik arv umbes 75 000.

Siin on praegune haiguspuhangu skeem, mis põhineb ametlikel numbritel (st ametlikel valedel). Pange tähele, et haigus levib kiiresti Jaapanis, Tais, Singapuris, Hongkongis ja isegi Austraalias.

Vahepeal on Hiina kommunistlik valitsus juba otsustanud ohverdada miljoneid inimelusid, et kaitsta 11 Hiina kõige olulisemat linna, mis toimivad sõjaliste ja majanduslike keskustena. Hongkongi kommentaator ja meediaspetsialist Stephen Shiu Yeuk-yuen ütles Hongkongi väljaandele The Epoch Times, et „Hiina Kommunistlik Partei on valmis neid 11 linna iga hinna eest kaitsma, isegi kui see tähendab teiste linnade ohverdamist.”

Sotsiaalmeedias levivad videod sellest, kuidas Wuhanis inimesi sõna otseses mõttes oma korteritesse kinni müüritakse:

Koroonaviirus on Hiinas tõenäoliselt isolatsioonist väljas, muutes Wuhani karantiini mõttetuks

On selge, et Hiina pole suutnud koroonaviirust isoleerida ning nakkushaiguste eksperdid eeldavad 1-2 nädala jooksul nakatunud patsientide teise laine ilmumist paljudesse Hiina linnadesse. See on aeg, mis kulub nakatunud inimestel viiruse inkubeerimiseks, reprodutseerimiseks kehas ja teistele inimestele levimisele. Sageli juhtub see, kui kandjal pole üldse mingeid haiguse sümptomeid.

Ajakirja The Lancet analüüsist, milles uuriti Wuhani piirkonna kommertslendude andmeid selgus, et sümptomiteta reisijad on koroonaviiruse kandnud juba sadadesse sihtkohtadesse Hiinas ja Aasias:

Selles uuringus hoiatatakse, et: „epideemiad kasvavad hüppeliselt juba mitmetes Hiina suuremas linnas” ja järeldatakse, et „suuremad linnad maailmas, millel on tihedad transpordiühendused Hiinaga, võivad samuti muutuda puhangute epitsentriteks”.

On selge, et koroonaviirus on Hiinas isolatsioonist välja murdnud ja tõenäoliselt suurenevad haigusjuhtumid ka teistes Aasia riikides. Kui riigid ei suuda haigusepuhangut ära hoida, siis arvestades rahvusvaheliste lennureiside sagedust ja sümptomiteta nakatanuid on küsitav, kuidas haigust globaalses mastaabis vaos hoida.

Tehnoloogiahiiud tsenseerivad koostöös Hiinaga pandeemia informatsiooni ning selle tõttu hukkub rohkem inimesi

Facebook ähvardas keelata kõik koroonaviiruse “kuulujutud” ja Twitter kehtestas Zero Hedge’ile alalise keelu, kuna väljaanne teatas, et koroonaviiruse näol võib tegu olla biorelvaga.

Nagu ikka teevad tehnoloogiahiiud koostööd Hiinaga ja tagavad, et vaigistatakse kõik, kes levitavad infot, mis on vastuolus ametliku kommunistliku narratiiviga, mille kohaselt “on kõik kontrolli all”. See tõestab veelkord, et tehnoloogiahiiud on vaba inimkonna vaenlased ja informatsiooni hävitajad.

Iga päevaga saab selgemaks, et koroonaviiruse globaalse pandeemia oht on suur. Hoolimata Hiina drakoonilistest meetmetest haiguse peatamisel, mis rikuvad inimõigusi ja kodanikuvabadusi, pole suudetud seal koroonaviirusele piiri panna. Kinnitatud nakatunute arv väljaspool Hiinat tõuseb iga päevaga, mis on rohkem kui muret tekitav.

Nagu eelmises artiklis mainitud annaks koroonaviiruse globaalne pandeemia globalistidele suurepärase võimaluse oma plaanide ellu viimiseks ja totalitaarse maailmavalitsuse kehtestamiseks. Samuti annab see hoobi majandusele ning võimaldab ellu viia näiteks kohustusliku vaktsineerimise programmi.

Siinkohal tasub meenutada ÜRO teadlase dr Soumya Swaminathani hiljutist avaldust probleemsete vaktsiinide kohta, mis toovad kaasa surmajuhtumeid:

Allikas: Natural News

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Kati
Kati
7. veebr. 2020 04:02

Levib üle maailma?? Nalja teevad või? Milleks tekitada paanikat? Tavaline viirus võib äkki tappa kui see. Ei usu mina et see pärit nahkhiirtelt on. See pigem laboris tehtud.