Bill & Melinda Gates Foundation valmistus koroonaviiruse puhanguks juba kolm kuud tagasi – “18 kuuga 65 miljonit laipa”

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Hiinast Wuhani linnast alguse saanud koroonaviirusesse on üle maailma haigestunud juba ligi 2000 inimest, surnuid on 56 (haiguse suremus on 3%). 18 Hiina linnas on kokku ligi 60 miljonit karantiinis ning toidupoodides toimub kaupade puuduse tõttu rüselemine. Hiina presidendi sõnul on tegemist väga tõsise ja kiirelt edasi areneva olukorraga, sest „näib, et viiruse võime inimeselt inimesele edasi kanduda on hakanud kasvama.”

USA ja Venemaa plaanivad Wuhanist oma kodanikud evakueerida, kuid haigus on levinud juba riigist välja ning Nepal, Malaisia, Prantsusmaa ja Austraalia, Tai USA, Taiwan, Lõuna-Korea, Jaapan, Vietnam Kanada ja Singapur on samuti teatanud koroonaviirusesse haigestunutest.

Meenuvad erinevad Hollywoodi ulmefilmid, kus globaalse pandeemia likvideerimiseks kehtestataks globaalne valitsus ning kehtestatakse ülemaailmne eriolukord. Seni pole seda küll veel tehtud, sest väljaspool Hiinat ei ole haigusjuhtumite arv veel piisavalt suur, kuid „WHO peadirektori Tedros Adhanom Ghebrejesusi sõnul võidakse seda siiski teha lähiajal“.

Samas paneb kulme kergitama väide, et epidemioloogid ja viroloogid ei ole veel suutnud tuvastada uut tüüpi koroonaviiruse 2019-nCoV päritolu.

Nimelt rahastab Bill & Melinda Gates Foundation gruppi, kes omab koroonaviiruse patenti ning aitab viiruse levimise vältimiseks vaktsiini välja töötada. Lisaks sellel toimus kolm kuud tagasi simulatsioon, kus Bill & Melinda Gates Foundation ja teised ennustasid, et koroonaviirus tapab umbes 65 miljonit inimest.

Bill & Melinda Gates Foundation rahastab gruppi, kellele kuulub surmava viiruse patent ning kes töötavad hetkel vaktsiini välja arendamise kallal

19. juunil 2015 esitas Ühendkuningriigi valitsuse rahastatud Pirbright Institute koronaviiruse patendi taotluse, mis kiideti heaks 20. novembril 2018. Patendi number on 10130701.

On kahtlust äratav, et Pirbright Institute’i peamine rahastaja on Bill & Melinda Gates Foundation.

Bill & Melinda Gates Foundation annetas 2013. aastal stipendiumina Pirbright Institute’ile 189 232 dollarit, „eesmärgiga parandada arusaamist praeguste tõrjevahendite ja -meetmete (sealhulgas vaktsiinide) mõistmisest ja tõhusast kasutamisest väikemäletsejate katku ning suu- ja sõrataudi vastu, mis on kaks arengumaades laialt levinud rasket loomakarja mõjutavat haigust.”

2019. aasta novembris, avaldas Pirbright Institute’i veebisait artikli, mis keskendus Bill & Melinda Gates Foundation’i 5,5 miljoni dollari suurusele rahastusele nende Livestock Antibody Hub programmi jaoks.

„Ambitsioonika tööprogrammi raames tehakse ulatuslikku koostööd mitmete Ühendkuningriigi teadusorganisatsioonide vahel, et kasutada loomatervishoiu ja immunoloogia uuringutulemusi inimeste tervise toetamiseks, mis on üks osa tegevuskavast „Üks tervis“,“ kirjutas Pirbright Institute eelmise aasta novembris.

Programmi juhtivteadur professor John Hammond ütles: „Uus tehnoloogia on andnud meile võimaluse kasutada neid üksikasjalikke andmeid järgmise põlvkonna vaktsiinide ja ravimeetodite välja töötamiseks, mis parandavad loomade ja lõppkokkuvõttes inimeste tervist, ning kindlustavad meile ka parema toiduga varustamise. ”

Pirbright Institute palkas Livestock Antibody Hub programmi jaoks koroonaviiruse eksperdi

Just siis kui Pirbright Institute kuulutas välja Livestock Antibody Hub projekti, hakkasid nad otsima teadlast, kes töötaks koroonaviirusega.

Tööpakkumises selgitati, et otsitav inimene “annab aru koroonaviiruse ja viiruse onkogeneesi töögrupi juhtidele ning teeb tihedat koostööd multidistsiplinaarse meeskonnaga, et edendada Pirbrighti Livestock Antibody Hub programmi eesmärke.”

Pidage meeles, et see kõik toimus enne praegust Wuhani koronaviiruse puhangut.

Bill & Melinda Gates Foundation korraldas 2019. aasta lõpus pandeemiaõppuse, mis jäljendas ülemaailmset koroonaviiruse puhangut

Mõni kuu enne koroonaviiruse levima hakkamist, 18. oktoobril 2019, korraldasid Bill & Melinda Gates Foundation, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health ja Maailma Majandusfoorum New Yorgis ürituse, kus “poliitikakujundajad, ärijuhid ja tervise ametnikud ”töötasid koos simuleeritud koroonaviiruse puhangu kallal.

Kõrgetasemeline pandeemiaõppus kandis nime “Event 201” ning „paiskas osalejad keset kontrollimatut koroonaviiruse puhangut, mis sai alguse Lõuna-Ameerikast ning levis kulutulena kõikjale, et hävitada kogu maailm.”

John Hopkinsi ülikooli kohaselt “põhjustas simulatsioonis CAPS (koroonaviirus) 18 kuu jooksul 65 miljoni inimese surma.”

Ürituse lehel olevas videos edastab väljamõeldud „GNNi“ reporter, kuidas hüpoteetiline immuunsusresistentne viirus (hüüdnimega CAPS) halvas kaubanduse ja transpordi, saates maailmamajanduse vabalangusesse.

Imperial College London’i professor hoiatas hiljuti, et koroonaviirusel on sama surmamisprotsent kui Hispaania gripil, mis 1918. aastal nõudis 20-50 miljoni inimese elu.

„Event 201“ reklaamib globalismi kui lahendust pandeemiale

„Event 201“ videos propageerib Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health’i töötaja Tom Inglesby globalismi kui lahendust, öeldes et: “Tekkinud probleemid on võimalik lahendada vaid siis, kui globaalsed ettevõtted ja valitsused koos töötavad.”

Puhang on pärit Hiina linnast, kus asub problemaatiline labor

Surmav Wuhani koronaviirus hakkas levima vaid mõni aasta pärast seda kui Wuhanis avati labor, milles tegeletakse maailma kõige ohtlikumate patogeenidega.

Bill ja Melinda Gates Foundation soovib välja töötada koroonaviiruse vaktsiini

Kuid ärge muretsege, samad globalistid, kellel on viiruse patent ja ennustasid selle laialdast levikut, “kavatsevad surmava Wuhani koronaviiruse vastu vaktsiini välja töötada”.

Business Insider’i kohaselt üritab „Bill Gatesi toetatud ühendus rahastada biotehnoloogiaid”, kes püüavad välja töötada koroonaviiruse vaktsiini.

Kas seda haigust levitatakse tahtlikult, nii et kogu maailma valitsused saavad viiruse peatamise nimel jõud ühendada, või saavad sellised rühmitused nagu Bill & Melinda Gates Foundation enast maailma päästjatena näidata? Või on hoopis tegemist depopulatsiooni programmiga, millest nii Gates kui teised globalistid unistavad.

Allikas: Infowars.com

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
pets
pets
17. veebr. 2020 12:44

koroonaviirus oli aastaid tagasi juba. selle asemel et paranoiatseda, et kolm kuud enne viirust tehti simulatsioone, mõtle et 2 aastat hiljem alles tehti. Praegusele koroonaviirusele ei ole vaktsiini, ega ravi. Nii et palun enne loe natukene nagu normaalne inimene ka ikka. Sinusuguste pärast inimesed piserdavadki äädikat lennukite poole, et hävitada ajukontrollivaid kemikaale..