Kelen McBreen | Infowars
Substacki kanal Kanekoa News postitas teisipäeval Twitterisse ülevaate, mis paljastab kui korrumpeerunud, ebausaldusväärne ja ohtlik ravimifirma Pfizer tegelikult on.
Kanekoa kirjutas: “Pfizer on regulaarselt tegelenud ebaseadusliku ja korrumpeerunud turundustegevusega, andnud arstidele altkäemaksu ja varjanud ebasoodsaid uuringutulemusi. See ei ole saladus, kuid poliitikud ja massimeedia lükkavad seda fakti jätkuvalt vaiba alla.”
Tõendeid süüdistuste kohta esitades alustas Kanekoa linkidega, mis näitavad, et Pfizer maksis 1994. aasta kokkuleppemenetluses 200 miljonit dollarit ja ettevõte oli vastutav üheteistkümne Nigeeria lapse surma eest, kes osalesid eksperimentaalses ravimitestis.
Teises nigeerlaste peal katsetamisega seotud loos süüdistati Pfizerit, et nad on kasutanud lapsi labori rottidena ja rikkunud sellega Nürnbergi koodeksit, kuid see kohtuasi lükati tagasi.
Lõpuks sekkus Nigeeria valitsus ja nõudis Pfizerilt kohtu kaudu 7 miljardi dollarit “ebaseaduslike katsete läbiviimise” eest, mille käigus “tapeti või invaliidistati lapsi”.
Ka sellest hagist loobuti, kuid seda väidetavalt põhjusel, et ravimihiiglase palgatud käsilased olid Nigeeria peaprokuröri šantažeerinud.
WikiLeaks’i failid näitavad, et ettevõte palkas eradetektiivid, kes kaevaksid välja mõne peaprokuröri luukere, mida saaks väljapressimistegevuses kasutada.
2002. aastal maksis Pfizer 49 miljonit dollarit, kuna ta oli klientidelt liiga palju raha nõudnud ja 2008. aastal manipuleeris ettevõte enda kasuks uuringuid.
2009. aastal lepiti kokku 750 miljoni dollari suuruses hüvitises, kuna 63 inimest oli surnud Pfizeri ravimi Rezuliini tõttu.
Ajaloo suurimas tervishoiupettuste kokkuleppes määras justiitsministeerium Pfizerile 2,3 miljardi dollari suuruse trahvi arstide ära ostmise ja mitme oma ravimi ebaseadusliku reklaamimise eest.
Isegi CNN-i Anderson Cooper küsis toona: “Kui Pfizer on liiga suur, et ebaõnnestuda ja isegi ajaloo suurim trahv on vaid mõne kuu kasum, siis mis takistab neil teisi ravimeid samuti ebaseaduslikult reklaamimast?”.
Aastal 2010 jäi Pfizer vahele veel ühe, Neurontini nimelise ravimi müügi ja turundusega, rikkudes sellega RICO-seadust ja makstes selle eest 142 miljonit dollarit.
Samuti kaevati ettevõte kohtusse ja SEC (USA väärtpaberi- ja börsikomisjon) määras neile 60 miljoni dollari suuruse trahvi tuhandete arstidele ja meditsiinitöötajatele ebaseadusliku altkäemaksu andmise eest kogu maailmas.
2012. aasta kohtuprotsess maksis ettevõttele veel 1,2 miljardit dollarit ja näitas, et ettevõte ei tunnistanud oma ravimiga Prempro seotud rinnavähi ohtu.
Aastatel 2012-2016 läks Ravimi Protonix ebaseaduslik reklaamimine ettevõttele maksma 839 miljonit dollarit.
Kanekoa kirjutas: “2013. aastal maksis Pfizer 273 miljonit dollarit, et vaigistada üle 2000 inimese kaebused, kuna nende ravim Chantix põhjustas enesetapumõtteid ja tõsiseid psühholoogilisi häireid.”
Rääkides Twitterist, siis juhtis Kanekoa tähelepanu sellele, et mRNA leiutaja Dr. Robert Malone visati Twitterist välja, kuna ta postitas video, mis paljastas Pfizeri COVID-19 “vaktsiini” kliiniliste uuringute vead.
Dr. Malone’i viidatud allikas väitis, et valdaval enamikul Pfizeri toodete kohta aruandeid kirjutanud isikutel on huvide konflikt, kuna nad on ettevõtte palgal või saanud altkäemaksu.
Pfizeri 6 kuu aruannet vaadates selgub, et vaktsiini saajate haigestumus suurenes, kusjuures vaktsiinist tingitud kõrvaltoimete arv suurenes lausa 300% võrra.
6-kuuline aruanne näitas isegi, et vaktsineeritud grupis suri rohkem inimesi kui platseeborühmas.
1131st kliinilises uuringus osalenud lapsest ühel tekkis Pfizeri süsti tagajärjel halvatus ja neuroloogiline häire.
Töötaja, kes püüdis Pfizeri andmete võltsimisest rääkida, vallandati, kuna ta julges ettevõtte rikkumistest teatada.
Lisaks juhtis Kanekoa tähelepanu sellele, et näiteks 2020. aastal moodustasid ravimifirma reklaamid 75% televisioonireklaamidest, kusjuures 2021. aastal kulutas Pfizer reklaamidele 2 miljardit dollarit.
Samuti märkis Kanekoa ära ravimitööstuse ja valitsuse vahelisele nö pöördukse – aastatel 2006-2019 on 10st FDA liikmest 9 jätkanud tööd farmaatsiaettevõtete juures.
Teema lõpetuseks tänas ajakirjanik Elon Muski selle eest, et Twitteris on võimalik seada kahtluse alla Covidi vaktsiinide ” ausus, ohutus ja tõhusus”, samal ajal kui igal pool mujal surutakse maha igasugune eksperimentaalse tehnoloogia vastane kriitika.