Meedia nimetab “kliimalukustusi” vandenõuteooriaks, samal ajal kui India plaanib neid rakendada

Paul Joseph Watson | Summit News

Samal ajal kui meedia kuulutab “kliimasulgemistest” rääkivad inimesed vandenõuteoreetikuteks, valmistub India saaste vähendamiseks kliimapiiranguid kehtestama.

NPR teatab sulgemise üksikasjadest artiklis pealkirjaga “New Delhi õhusaaste on nii halb, et ametnikud nõuavad kogu linna sulgemist”.

“India ülemkohus nõuab pealinna New Delhis sulgemist. Selle põhjuseks on tervisehädad, kuid mitte COVID-19 põhjustatud probleemid. See puudutab hoopis õhusaastet,” seisab artiklis.

Ametivõimud kavatsevad riigi pealinnas ja selle lähiümbruses asuvatel teedel keelustada igasuguse nö ebaolulise liikluse ning anda kümnetele miljonitele inimestele korraldus töötada kodus.

Suletakse ka ehitusplatsid ja koolid, millest paljud äsja peale Covidi lukustusi avati.

Delhi peaminister kutsub ka naaberriike üles sarnaseid meetmeid kehtestama.

Teade on suurepäraselt ajastatud, arvestades, et Suurbritannia Sky News avaldas just pika artikli, milles väidetakse, et „kliimalukustused” on võltsuudised ja vandenõuteooria, mille on leiutanud COVID-19 eitajad.

“Kõige levinum roheline vandenõu on väide eelseisvast “kliimalukustusest”, kus riigid suletakse pikaks perioodiks, et täita kliimamuutuse eesmärke,” öeldakse artiklis, nimetades seda ideed “võltsteooriaks”.

Artiklis tsiteeritakse Callum Hoodi digitaalse vihkamise vastu võitlemise keskusest, kes ütleb, et vandenõuteoreetikud suruvad peale võlts ideed kliimapiirangutest kui vahendit, et “õigustada oma vandenõuteooriaid Covidi pandeemia kohta”.

“Kuna Covidi piiranguid järjest tühistatakse, siis väidavad mõned neist rühmadest, et samade eesmärkide saavutamiseks hakatakse kasutama kliimapiiranguid,” ütles Hood.

Niisiis olete te ohtlik vandenõuteoreetik, kui väidate, et valitsused võivad “kliimasulgemisi” kasutada rahvastikukontrolli vahendina… samal ajal kui India plaanib just seda tegema hakata.

On hämmastav, kuidas meedia ja nö faktikontrollid piiravad info levikut, kuulutades need “vandenõuteooriateks” ja “võltsuudisteks”, isegi kui maailma rahvaarvult teine riik hakkab sõna otseses mõttes seda tegevuskava ellu viima.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments