Pfizer lisas salaja laste COVID-vaktsiinidele südameinfarkti ravimit… Aga miks?

Ethan Huff | Natural News

Äsja avaldatud dokumendist selgub, et ravimihiiglane Pfizer lisas oma COVID-19 vaktsiini lastele mõeldud versioonile salajast südameinfarkti ravimit.

USA Toidu- ja Ravimiameti (FDA) nõuandekomiteele, kes hääletas 5-aastastele lastele mõeldud vaktsiinide heakskiitmise poolt 17:0, teatati, et lastele mõeldud ravim sisaldab trometamiini (Tris), kemikaali, mis vähendab vere happesust ja stabiliseerib inimesi, kes on üle elanud südameataki.

“Selle preparaadi iga annus sisaldab 10 μg (mikrogrammi) nukleosiidiga modifitseeritud informatsiooni-RNA-d (mRNA), mis kodeerib SARS-CoV-2 viiruse pinnal olevat ogavalku, mis on formuleeritud lipiidosakestena ja tarnitakse külmutatud suspensioonina mitmeannuselistes viaalides,“ selgitatakse dokumendi „vaktsiini koostise“ leheküljel.

“Parema stabiilsusprofiiliga vaktsiini pakkumiseks on 5–11-aastastele lastele manustamiseks mõeldud Pfizer-BioNTech COVID-19 vaktsiinis kasutatud trometamiini (Tris) puhvrit fosfaatpuhverdatud soolalahuse (PBS) asemel, mida kasutati eelmises versioonis ja ei sisalda naatriumkloriidi ning kaaliumkloriidi.”

Dokumendi kohaselt tuleb seda “uut preparaati” hoida teistsugusel temperatuuril kui täiskasvanutele mõeldud vaktsiini versiooni.

Ilma vaktsiini koostise muudatuse üle pikemalt mõtlemata andis FDA sellele uuele ravimile erakorralise kasutamise loa (EUA), et seda manustataks juba isegi viieaastastele lastele.

See FDA teavitusdokument kandis pealkirja „EUA muutmise taotlus 5–11-aastastele lastele manustatava Pfizeri COVID-19 vaktsiini kohta” ja see anti nõuandekomiteele enne nende hääletamist.

Nüüd tahavad paljud teada, miks Pfizer tundis vajadust oma lastele mõeldud COVID-19 vaktsiini versioonis asendada PBS Tris-iga. Kas ettevõte teab, et ilma selleta kogevad “täielikult vaktsineeritud” lapsed tõenäoliselt nähtavaid südameinfarkte? Kas Tris-i lisatakse nendesse laste viaalidesse, et varjata nende põhjustatud kardiovaskulaarseid juhtumeid või vähemalt minimeerida neid?

Peavoolumeedia neid küsimusi muidugi küsima ei hakka. Ning kui inimesed ise neid vastuseid ei nõua, siis vaikitakse see oluline info lihtsalt maha.

FDA väidab, et viis läbi “andmete põhjaliku ja läbipaistva hindamise”, kuid kuidas saab see tõsi olla, kui vaktsiini koostis ilma avalikust teavitamata ära muudeti?

Lapsed isegi ei haigestu COVID-19-sse. Miks nad siis vajavad kasutut ja ohtlikku vaktsiini, mis sisaldab peidetud südameinfarkti ravimeid? (Uuring: COVID-19 vaktsiin kujutab olulisi riske laste tervisele)

Tris-i põhjustatud paljude kõrvaltoimete hulka kuuluvad hingamisdepressioon, lokaalne ärritus, kudede põletik, süstekoha infektsioon, palavikuline reaktsioon, keemilisest ärritusest tingitud veenipõletik, vasospasm (veenide spasmid), hüpervoleemia, veenisisene tromb, ekstravasatsioon (koos võimaliku nekroosi ja kudede hõrenemisega), ajutine vere glükoosisisalduse langus, hüpoglükeemia ja maksanekroos nabaveeni kateetrite infusiooni korral.

Need kõrvaltoimed on palju hullemad kui paar Covidi nuusatust, eeldades, et lapsel üldse sümptomid tekivad.

guest
3 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Kohvi
Kohvi
20. nov. 2021 14:41

Enamus ei hooli – söövad ikka omale glüfosaadiga pritsitud vilja ja geenmoondatud glükoosi-fruktoosi siirupit sisse, tsüaniidiga sool, klorineeritud vesi, fluoriidiga hambapasta … siis polegi meditsiinilistes inimkatsetes osalemine enam mingi asi, lülitad aju välja, “et saaks reisida” …

Liubov
Liubov
23. nov. 2021 11:36
Reply to  Kohvi

А вы знаете, как всего этого избежать?

Liubov
Liubov
23. nov. 2021 11:59
Reply to  Liubov

Какой-то странный перевод моих слов русского языка на эстонский.

Last edited 5 päevad tagasi by Liubov