Elon Musk uuris ÜRO-lt, miks nende ametnikud lapsi seksuaalselt kuritarvitavad

Paul Joseph Watson | Summit News

Tesla asutaja Elon Musk uuris Twitteri vahendusel ÜRO-lt näljahädade leevendamise varjus toimuva laste seksuaalse kuritarvitamise skandaali kohta.

Massimeedia on keskendunud Muski vastusele ÜRO maailma toiduabi programmi direktorile David Beasley’le, kes ütles eelmisel nädalal CNN-ile, et Muski 6 miljardi dollari suurune annetus võiks päästa 42 miljonit inimest, kes „sõna otseses mõttes surevad, kui me nendeni ei jõua“.

Dr Eli David märkis, et ÜRO maailma toiduabi programm (WFP) ei suuda 8,4 miljardi dollari suuruse eelarvega „maailma näljaprobleemi lahendada“.

Musk vastas sellele: „Kui WFP suudab selles Twitteri vestluses täpselt kirjeldada, kuidas 6 miljardit dollarit maailma näljaprobleemi lahendab, siis ma müün kohe Tesla aktsiaid ja teen ka seda“ ning lisas, et: „Sellega peab aga kaasnema läbipaistev aruandlus, et avalikkus näeks täpselt, kuidas raha kulutatakse“.

Beasley vastas selgituseks, et see raha oleks „ühekordne annetus 42 miljoni elu päästmiseks selle enneolematu näljakriisi ajal“ ja ei lahendaks tegelikult maailma näljahäda, kuid et raha suhtes kohaldatakse „läbipaistvust ja avatud aruandlust“.

Musk küsis seejärel Beasley’lt „Mis siin toimus?“ viidates Expressi artiklile pealkirjaga „Vaid ÜHEKSA aastaseid nälgivad lapsi sunniti toidu eest ÜRO ametnikele suuseksi tegema“.

Artiklis kirjeldatakse üksikasjalikult aruannet, mis paljastab, kuidas ÜRO rahuvalvajad Kesk-Aafrika Vabariigis lapsi „oraalselt ja anaalselt vägistasid“ ning kuidas ÜRO UNICEFi lastefondi tippametnikud skandaali ignoreerisid ja kinni mätsida püüdsid.

2015. aastal avaldatud aruandes seisis, et „Rohkem kui poolteist aastat pärast seda, kui ÜRO ametivõimud seksuaalse kuritarvitamise süüdistustest teada said, ei ole kedagi vahistatud“.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments