Kalle Grünthal: tulge võtke homme saadikutel nööbist kinni – kriminaliseerime sundvaktsineerimise

Kalle Grünthal

Teisipäev 14. september on Eesti rahva jaoks ülioluline päev!!!

Riigikogus tuleb esimesele lugemisele EKRE poolt algatatud eelnõu, muuta kriminaalkorras karistatavaks SUNDVAKTSINEERIMINE oma kõikides vormides. Täpselt see sama valitsuse poolt teostatav praegune tegevus ühiskonnas, kus sihtmärgiks on lapsed, sõjaväelased, meditsiinitöötajad, õppurid, ning kõikide tööandjate poolt survestatud töötajad.

Samuti on eelnõu eesmärgiks muuta kriminaalkorras karistatavaks meditsiiniliste ja teaduskatsete tegemine ilma inimese nõusolekuta, mida praegu Põhiseadust rikkudes massiliselt teostatakse.

Kahjuks on Õiguskomisjon aga leidnud, et see eelnõu tuleb prügikasti saata ning seda toetavad hääletusel ilmselt ka Reformierakonna ja Keskerakonna saadikud.

Olen pidanud terve suve vastama Teie küsimustele, kuidas toimuvale inimõiguste rikkumisele piir peale panna, kuid nüüd on Teil võimalus ka teiste saadikutele täpselt samasuguseid küsimusi esitada.

ISTUNG ALGAB TEISIPÄEVAL 10.00 ning saadikuid võib oodata juba alates 09.00. Tulge ja võtke ka neil nööbist kinni ning las annavad aru oma tegevuse ja plaanide osas!!!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments