Maailma majandusfoorum reklaamib nutimaski, mis annab teile märku, kui seda kanda unustate

Paul Joseph Watson | Summit News

Maailma majandusfoorum reklaamib nutimaski, mis jälgib teie hingamist ja annab rakenduse kaudu märku, kui kannate seda valesti või unustate üldse ette panna.

Täna hommikul WEF-i ametlikule Twitteri kontole postitatud videos reklaamitakse Hiina firma CirQ Technologies tuleviku näomaski.

Nutimask annab teada, millal seda pesta, kontrollib kas kannate seda korralikult ja annab mobiiltelefoni rakendusega ühendatud anduri kaudu märku, kui olete selle koju jätnud.

Samuti mainitakse maski keskkonnaalaseid eeliseid, kuna see vähendaks ühekordselt kasutatavate näomaskide arvu, mis jõuavad maapinnale.

Asjaolu, et mask jälgib kas te seda kannate, tõstatab küsimuse, kas see võib hiljem olla üks osa Hiina sotsiaalse krediidi süsteemi laadsest võrgust.

Hiinas on riik juba ühendanud koroonaviiruse jälgimissüsteemi oma sotsiaalse krediidi programmiga, määrates karistused neile, kes ei kanna maski või eiravad sotsiaalse distantseerumise reegleid.

Üks Twitteri kasutajatest märkis, kuidas WEF video tunnistab, et pikaajalise maski kandmise tõttu tekib liigsest süsinikdioksiidi sisse hingamisest märkimisväärne terviserisk.

Tundub, et Davosi miljardäride klubi tegevuskavas on pidev näomaskide kandmine üks “uue normaalsuse” põhiline komponent.

Nagu me varem rõhutasime, kinnitab Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwab oma raamatus “Covid-19: The Great Reset“, et maailm ei normaliseeru “kunagi”.

Schwab kinnitas, et transhumanism on “Suure lähtestamise” lahutamatu osa, öeldes, et neljas tööstusrevolutsioon “viib meie füüsilise, digitaalse ja bioloogilise identiteedi sulandumiseni” ja oma raamatus propageerib ta implanteeritavaid mikrokiipe, mis suudavad inimeste mõtteid lugeda.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments