Klaus Schwab koroonakriisist: maailm ei naase enam kunagi normaalsusse

Paul Joseph Watson | Infowars

Oma raamatus „Covid-19: The Great Reset“ („Covid-19: suur lähtestus“) väidab Maailma Majandusfoorumi juht Klaus Schwab, et maailm ei naase “enam kunagi” normaalsusse, hoolimata sellest, et tema kinnitusel koroonaviirus “ei kujuta endast uut eksistentsiaalset ohtu”.

James Delingpole uudiste platvormilt Breitbart vahendab, kuidas Schwab on oma raamatus COVID-pandeemia ärakasutamist puudutava eliidi plaani teemal veelgi sõnaselgem kui oma avalikes avaldustes.

Schwab on pidevalt püüdnud COVID-19 ära kasutada uue maailmakorra edendamiseks, väites: “Nüüd on ajalooline hetk mitte ainult… viiruse vastu võitlemiseks, vaid ka süsteemi kujundamiseks … koroonajärgse ajastu jaoks.”

Kuid oma raamatus läheb ta veelgi kaugemale, tehes selgeks, et finantseliit ei lase elul enam kunagi normaalsusse naasta, mis viitab sellele, et täielikud sulgemised ja muud piirangud muutuvad püsivaks.

“Paljud meist arutlevad, millal asjad normaalsusse naasevad,” kirjutab Schwab. „Lühike vastus on: mitte kunagi. Midagi ei naase kunagi enne kriisi valitsenud normaalsuse “mõranenud” tunnetusele, sest koroonaviiruse pandeemia tähistab meie globaalse trajektoori põhilist pöördepunkti.”

Kuigi globalist Schwab esitab sellise väite tunnistab ta, et COVIDi oht kahvatub võrreldes varasemate pandeemiatega.

“Erinevalt teatavatest varasematest epideemiatest ei kujuta COVID-19 endast uut eksistentsiaalset ohtu,” kirjutab ta.

Schwab on kindel, et “neljas tööstusrevolutsioon” või “suur lähtestus” muudavad põhimõtteliselt maailma toimimist.

“Tulemas on selliste tagajärgedega radikaalsed muutused, mida mõned asjatundjad on nimetanud “enne koroonaviirust” ja “pärast koroonaviirust” ajastuks. Meid üllatab jätkuvalt nii nende muutuste kiirus kui ka ootamatus – kui need üksteisesse sulanduvad, kutsuvad nad esile teise, kolmanda, neljanda ja enama korra tagajärgi, kaskaadmõjusid ja ettenägematuid tulemusi,” kirjutab Schwab.

Nagu Delingpole oma kolumnis selgitab, esindab The Great Reset lihtsalt vana globalistliku agenda – mis on viimase kümne aasta jooksul ebalev olnud – ümberpakendamist.

Nimelt: tehnokraatlik diktaatorlik valitsemine imeväikese eliidi poolt, “uus roheline kokkulepe”, eraomandi järkjärguline kaotamine, garanteeritud miinimumpalk, mis toob kaasa töökohtade asendamise robotitega, isikuvabaduste mahasurumine ja liikumisvabaduse piiramine.

Just seepärast suunab ladvik kõikjal maailmas ühiskonda COVID-i järgse uue normaalsuse poole.

Üks USA armee kõrge ametnik on öelnud, et maskide kandmine ja distantsi hoidmine muutuvad püsivaks, samas kui CNNi rahvusvahelise julgeoleku toimetaja Nick Paton Walsh kinnitanud, et maskide kohustuslik kandmine muutub “püsivaks”, “lihtsalt elu osaks” ja et üldsus peaks “sellega leppima”.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments