Saksamaa kavatseb koroonareeglite rikkujad põgenikelaagritesse kinni panna

Paul Joseph Watson | Summit News

Saksamaal hakatakse koroonareeglite rikkujaid arreteerima ja neid üle riigi asuvates põgenikelaagrites kinni hoidma. Juba eelmisel nädalal levis info, mille kohaselt korduvalt koroonareegleid eiravaid inimesi hoitakse Dresdeni arestilaagris.

Nüüd on erinevate piirkondade ametivõimud välja toonud kohad, kuhu hakatakse sulgema neid, kes ei allu lukustusreeglitele või keelduvad pärast Covidisse nakatumist eneseisolatsioonist.  

Alates 2015. aastast on Angela Merkeli immigratsioonipoliitika tõttu rajatud Saksamaal üle kogu riigi arvukalt põgenikelaagreid. Nüüd muudetakse mõned neist kinnipidamiskohtadeks dissidentidele, kes keelduvad koroonaviiruse lukustusseadustele allumast.

„Ida-Saksamaa osariigi Saksimaa on kinnitanud, et plaanib järgmisel nädalal valmivasse põgenikelaagrisse karantiinieirajatele aiaga piiratud ala,“ vahendab Daily Mail.

AfD (Alternatiiv Saksamaale) saadik Joana Cotar reageeris sellele plaanile süüdistusega ametivõimude suunal, et nad on „liialt palju Orwelli lugenud“. Liidumaa aga kinnitab, et tal on haiguskaitseseaduse kohaselt õigus karantiinireeglite rikkujad kinni pidada.

Ka Brandenburgi võimud kavatsevad kasutada põgenikelaagri osa koroonaeitajate isoleerimiseks ning Schleswig-Holstein sulgeb nad alaealiste kinnipidamiskeskuse ühte piirkonda.

Väidetavalt kavatseb Angela Merkel Saksamaal välja kuulutada ka uue „megalukustuse“, mis hõlmab kogu ühistranspordi sulgemist.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments