WHO hirmutab järgmise saladusliku viirusega

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Iga päevaga saab üha selgemaks, et ühtse maailmavalitsuse loomise plaanidega globalistid on leidnud täiusliku vahendi oma eesmärkide saavutamiseks. Rakendades ÜRO Maailma tervishoiuorganisatsiooni, Hiina Kommunistliku Parteid ja teisi globalistide lojaalseid käsilasi, kasutavad uue maailmakorra ehitajad (koroona)viiruse hirmu selleks, et saada planeedi rahvastik oma kontrolli alla.

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) on viimasel ajal tugeva kriitika alla sattunud. WHO juht Tedros Adhanom Ghebreyesus on mitmel korral toonud Hiinat esile, kui koroonaviirusega võitlemise eeskuju ülejäänud maailma riikidele, hoolimata sellest, et riik on ametlike viiruse surmanumbrite osas maailmale valetanud. Nüüd on selgunud, et Hiina president Xi Jinping palus WHO-l maailma hoiatamisega viivitada.

Hoolimata sellest ei väsi WHO meelde tuletamast, et kui praeguseid koroonaviirusega võitlemise meetmeid leevendada, siis on oht järgmiseks laineks. Eelmisel nädalal hoiatas WHO, et koroonaviirus ei pruugi kunagi kaduda ning inimesed kogu maailmas peavad õppima sellega elama.

„HIV ei ole kadunud – aga me oleme õppinud selle viirusega toime tulema“, ütles WHO kriisiolukordade juht Michael Ryan.

Nüüd on WHO käima lükanud järgmise kampaania ja hoiatab haiglaid uue saladusliku viiruse eest. Kui COVID-19 ohustab eelkõige vanemaid inimesi, siis uus Kawasaki nimetust kandvale tõvele sarnanev haigus ohustab eelkõige lapsi. WHO sõnul võib uuel haigusel olla seos koroonaviirusega.

WHO avaldus tuli vahetult pärast seda, kui Prantsusmaal suri üheksa-aastane poiss harvaesinevasse Kawasaki tõve laadsesse haigusse, mida tema arst seostas koroonaviirusega.

WHO epidemioloog dr Maria Van Kerkhove hoiatas, et arstidel ja riigipeadel tuleb olla valvel, reageerimaks vajadusel raskele põletikulisele sündroomile, mis on tuvastatud kümnetel lastel mitmel pool maailmas. Taolisi juhtumeid uuritakse lastel 16 USA osariigis ja kuues Euroopa riigis.

WHO peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus ütles, et WHO on välja töötanud haiguse esialgse määratluse, mida ta nimetas “lastel esinevaks multisüsteemseks põletikuliseks sündroomiks”.

“Kutsun kõiki haiglaid üle maailma üles tegema koostööd oma riiklike ametivõimude ja WHO-ga, et olla valvsad, mõistmaks seda laste seas esinevat sündroomi paremini,” sõnas Tedros.

Tuletaks meelde vanasõna, mille välja ütlemisega George W Bush aastaid tagasi kuidagi moodi hakkama ei saanud: „Petad mind korra, häbi sulle. Petad mind teist korda, häbi mulle.“

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments