Trump 9/11 rünnakutest: seal polnud ainult lennukid vaid ka pommid

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Täna 17 aastat tagasi toimus New Yorgis see, mida globalistid kutsusid juba enne selle toimumist uueks Pearl Harboriks ning mille korraldamine andis neile suurepärase võimaluse oma tegevuskava realiseerimist kiirendada. Samas vaevalt oleks see kuritegelik osa globaalsest finants- ja võimueliidist osanud arvata, et 17 aastat hiljem on Ameerika Ühendriikide presidendiks mees, keda võiks vabalt vandenõu teoreetikuks sildistada, sest ta kahtleb 9/11 rünnakute ametliku raporti vettpidavuses.

Trump kirjutas oma 2000 aastal ilmunud raamatus „The America We Deserve“ („Ameerika, mida me väärime“), et: „Ma olen täiesti veendunud, meid ohustab terrorirünnak, mille kõrval rünnak Maailma Kaubanduskeskusele [1993] on kui laste mäng ilutulestikuga.“ Samuti ennustas Trump, et tulevas terrorirünnakus süüdistatakse Osama bin-Ladenit, kellest tehakse uus vaenlane ja terrorismist saab uus kriis.

Vahetult peale 2001. aasta rünnakuid ütles Trump intervjuus, et kaksiktornide näol oli tegemist äärmiselt tugevate hoonetega ning tavaline reisilennuk poleks suutnud sellist kahju tekitada. Selleks oli tema sõnul vaja lisaks lõhkeainet ja pomme, mis plahvatasid samaaegselt.

Enne presidendivalimisi toimunud  vabariiklaste debatil nimetas Trump sissetungi Iraaki „suureks rasvaseks möödapanekuks,“ sest nüüd on Lähis-Ida destabiliseeritud. Ta süüdistas selles Bushi administratsiooni, kes valetas seal olevate massihävitusrelvade olemasolu kohta.

Hiljuti lubas Trump avaldada informatsiooni selle kohta, et Clintonid ja Bushid on koos Saudi Araabia ametnikega seotud 2001. aasta terrorirünnakute korraldamisega.

Teatavasti avaldas USA senati luurekomitee 2016. aastal 28 salastatud lehekülge kongressi senati ja esindajatekoja ühise uurimiskomitee raportist, millest selgub, et “osad 11. septembri kaaperdajatest olid Ameerika Ühendriikides olles ühenduses ning said abi või juhiseid inimestelt, kes omakorda võisid olla seotud Saudi Araabia valitsusega. On infot, peamiselt FBI allikatest, et vähemalt kaks neist olid Saudi Araabia luure töötajad.”

Uuri lisaks:

Kahe lennukiga kolm hoonet – Vanglaplaneet

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments