Globalistid plaanivad alternatiivmeedia süüdi lavastada

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Viimastel nädalatel on intensiivistunud rünnakud alternatiivmeedia vastu ja tehnoloogiahiiud süüdistavad oma platvormidel sõnavabadust praktiseerivaid kasutajaid ning sulgevad nende kanaleid.

Globaalse finants- ja võimueliidi marionettmeedia süüdistab alternatiivmeediat viha ning vägivalla õhutamises. Ameerika alternatiivmeedia lipulaev Infowars on seatud ühele pulgale terroristidega.

„InfoWars on kodumaise terrori kaasosaline,“ kirjutab CNN’i ajakirjanik Rafia Zakaria.

Sarnased süüdistused ei taba mitte ainult alternatiivmeediat vaid ka USA presidenti. Kuna Donald Trump ei varja oma põlgust globalistide meediatööstuse vastu, nimetades seda hellitavalt libameediaks ning ka rahva vaenlaseks, kasutatakse tema vastu täpselt sama taktikat, mida alternatiivmeedia mustamiseks.

Ei Donald Trump, Alex Jones ega keegi teine konservatiivse alternatiivmeedia persoonidest ei ole kedagi vägivaldsetele tegudele õhutanud või veel hullem, soovitanud kellegi vastu relva kasutada.

Alex Jones postitas Twitterisse (sest see on ainuke suurem sotsiaalmeedia kanal, kus tal on veel võimalik sõnumeid edastada) video, milles ta muuhulgas selgitas oma vaateid ning rõhutas, et ta ei kutsu mitte kedagi üles mitte mingisugusele vägivallale. See video eemaldati Twitteri poolt.

Sama ei saa kahjuks öelda George Sorose poolt rahastatud äärmusvasakpoolsete ja Trumpi vastaste kohta. Eelmise aasta suvel tulistas Trumpi vastane James T Hodgkinson Virginia osariigis Alexandrias esindajatekoja vabariiklasest liiget Steve Scalise’i. Sama aasta novembris tungis Ühendriikide senaator Rand Paulile kallale sotsialistist naaber, kes murdis tal viis ribi ja suutis välja koksata kolm hammast.

Soros, kes alles mõni aeg tagasi Davosi majandusfoorumil tehnoloogiahiide teravalt kritiseeris, investeeris mõningatesse neist miljoneid, just enne seda, kui algasid rünnakud Alex Jonesi ja alternatiivmeedia vastu. Just enne USA-s toimuvaid vahevalimisi.

Kõik märgid viitavad sellele, et globalistid on otsustanud alternatiivmeedia hingusele saata. Hetkel on käimas kibe töö pinnase ettevalmistamiseks –  maalida üldsusele Trumpi pooldajatest ning konservatiivsest alternatiivmeediast pilt, kui vägivaldsetest terroristidest, kes on valmis korraldama rünnakuid peavoolu- ja sotsiaalmeedia vastu. Järgmiseks on globalistidel vaja vaid lavastada või korraldada rünnak mõne meediakontserni või tehnoloogiahiiu vastu ning üldsus mitte ainult ei aktsepteeri vaid lausa nõuab karmi tsensuuri ning sõnavabaduse piiramist.

Klassikaline false flag taktika oma oponendi kõrvaldamiseks, mida globaalne eliit enda eesmärkide saavutamiseks kasutada armastab. Kui alternatiivmeedia on vaigistatud võib globalistide vasakliberaalne marionettmeedia rahumeeli Trumpi ja konservatiivsete vabariiklaste jalgealuse õõnestamist jätkata. Kuni tänaseni on see neil iga päevaga järjest keerulisemaks muutunud, kuna terve mõistusega inimeste hulk, kes suudavad erinevat infot kõrvutades teha mõistlikke otsuseid, aina kasvab.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Kati
Kati
26. okt. 2018 22:36

Soros põeb suurushullustust, ta on nagu vähk mis oma sõrgu igale poole ajab. Keegi võiks sellele vanamehele otsa peale teha. Tema neid niite tõmbabki ja talle alluvad on kui marionetid kes kuulekalt täidavad igat käsku.