Paul Joseph Watson | Summit News
Rühm Saksamaa keskkonnaökonomiste nõuab, et lihatoodetele kehtestataks kliimamuutuste vastu võitlemiseks üüratud maksud, mille tulemusena oleks veiseliha 56% kallim.
Väites, et kariloomad põhjustavad 13% kasvuhoonegaaside heitest, nõuavad Berliini Tehnikaülikooli loodusvarade säästva kasutuse õppetooli teadlased piiranguid liha tarbimisele, et saavutada KHG-neutraalsus.
„Loomakasvatus aitab tohutul määral kaasa kasvuhoonegaaside tekkele ning pinnase- ja veereostusele, ning hinnalised metsad raiutakse karjamaade ja põllukultuuride tarbeks maha,“ ütles rühma juht professor Linus Mattauch.
„Tõendid osutavad sellele, et keskkonnamõjud on nii ulatuslikud, et maailm ei saa kliimaeesmärke täita ega elutähtsaid ökosüsteeme alal hoida, kui liha tarbimist ei vähendata – vähemalt suure sissetulekuga lääneriikides,“ lisas Mattauch.
Ta soovib, et valitsused hakkaksid mõtlema ka liha maksustamisele, et selle tarbimist vähendada, väites, et see on kõige tõhusam viis vältida planeedi lisakoormust.
„Rühma mudelarvutuste järgi on loomakasvatuse otsene hind seoses kliimamuutustega kuni 9,21 dollarit kilogrammi veiseliha kohta,“ teatas ReMix News. „Selle hinna rakendamine veiselihale võib tõsta veiselihatoodete hinda kuni 56%. Ka linnuliha maksaks 25% rohkem ning lamba- ja sealiha hind tõuseks 19%.“
Sellised maksud mõjutaksid loomulikult eelkõige vaeseid, kes kannatavad toiduainete pidurdamatu inflatsiooni tõttu paljudes lääneriikides juba praegu.
Kahtlemata on lahendus pingutada veelgi enam selle nimel, et innustada kõiki tarbima putukaid kui alternatiivset ja säästvat valguallikat.
2020 aasta lõpus, avaldas Maailma Majandusfoorum oma veebisaidil kaks artiklit, milles uuriti, kuidas saaks inimesi mõjutada sööma umbrohtu ja putukaid ning jooma reovett, et vähendada CO2-heidet.
Eelmise aasta jaanuaris kiitis EL ametlikult heaks usside müügi inimeste tarbitava toiduna.
Eelmisel kuul väitis Vanderbilti Ülikooli professor Amanda Little, et kõik maailma inimesed peaksid hakkama putukaid sööma ja et ELi heakskiit annab nende tarbimisele teatava väärikuse.
Üks rühm inimesi, kes ei hakka putukaid sööma, on tehnokraatidest globalistid.
Hoolimata väidetest, et kõik peaksid planeedi päästmiseks oma elatustaset vähendama ja liha tarbimist piirama, nautisid ÜRO eelmise aasta kliimamuutuste konverentsil (COP26) osalejad menüüd, mis pakatas loomsetest roogadest ja mille CO2 jalajälg oli vähemalt kaks korda suurem kui Ühendkuningriigi keskmise eine oma.