Peeter Proos | Vanglaplaneet
2019. aasta juunis leppisid ÜRO peasekretär António Guterres ja Maailma Majandusfoorumi juht Klaus Schwab kokku „strateegilises partnerluses“, et edendada ÜRO Agenda 2030 tegevuskava, mis sisuliselt langeb kokku Schwabi „Suure lähtestamise“ plaaniga.
Klaus Schwab of the World Economic Forum and UN General Secretary Antonio Guterres signed an agreement to accelerate Agenda 2030. pic.twitter.com/xDIKtuQbMn
— Ninnyd 🇬🇧❤️🇺🇸 Waiting~4~the Revolution (@ninnyd101) May 4, 2022
Kumbki neist meestest ei ole rahva poolt valitud ja samuti on oluline kokkuleppe sõlmimise ajastus, sest varsti peale seda algas Covidi tsirkus.
ÜRO Agenda 2030 on süsteem võimu täielikuks, ülemaailmseks tsentraliseerimiseks, mis mõjutab kõiki eluvaldkondi.
Globalistidele ei piisa sellest, et nad salaja riikide keskpankade kaudu majandusega manipuleerivad. Nad tahavad peidust välja tulla ja näidata kui suuremeelsed valitsejad nad on. Täieliku tsentraliseerimise lõppeesmärk on vaba turg täielikult kaotada, et võimaldada käputäiel inimestel mikrotasandil juhtida kõiki kaubanduse ja ettevõtluse aspekte.
Kuid küsimus ei ole vaid mõjuvõimus, tegemist on majandusimpeeriumi loomisega.
Üks osa sellest, kuidas globalistid plaanivad seda sisse viia, on nn jagamismajanduse kontseptsioon, kus inimesed omavad üha vähem vara.
Jagamismajandus on sisuliselt kommunistlik majandus, kuid seda nimetatakse minimalismiks, mida isegi Nõukogude Liidus elanud inimesed ei pidanud kogema. Struktuuri kirjeldatakse kui kommuunipõhist ühiskonda, kus inimesed elavad ühiselamutes, milles on jagatud köögid, jagatud vannitoad ja puudub igasugune privaatsus.
Kõik vajalik kas renditakse või laenutatakse. Enamus liiklusest toimub ühistranspordiga ning kasutuses olevad autod on ühisvara, nii nagu ka arvutid, telefonid ja isegi toiduvalmistamisvahendid, mida võidakse jagada või laenutada.
Täpselt nii nagu kõlab Maailma Majandusfoorumi hüüdlause: “Sa ei oma midagi!”