Sean Miller | Infowars
Hiljuti avaldatud eelretsenseeritud uuring tõi välja, et COVID-19 süstidest leiti vähemalt 55 keemilist elementi, mida ei ole ametlikult vaktsiinide koostisosadena märgitud. Uuringus analüüsiti Pfizeri, Moderna, AstraZeneca, CanSino, Sinopharmi ja Sputnik V vaktsiine.
„ICP-MS analüüsi abil tuvastati kokku 55 loetlemata keemilist elementi. Lisaks selgus SEM-EDX meetodit kasutades 62 elemendi esinemine, mida vaktsiinide koostises ei olnud ametlikult kirjeldatud,“ seisab uuringu kokkuvõttes.
Teadlaste sõnul võib selliste elementide laialdane esinemine kõigis vaktsiinides viidata võimalikule globaalsele nanotehnoloogia katsele.
„Leitud elementide mitmekesisus ja nende esinemine kõigis vaktsiinides muudab vähetõenäoliseks, et tegemist on juhusliku saaste või ekslike lisanditega. Loetlemata elementide häiriv mitmekesisus viitab tõenäoliselt mõnele suuremahulisele tehnoloogilisele eksperimendile,“ märgitakse uuringu arutelus. „Eriliselt märkimisväärne on lantanoidide leidmine – elemendid, mis on teadaolevalt tsütotoksilised ja võivad viidata nanotehnoloogia kasutamisele.“
ICP-MS meetod võimaldas proovid detailsemalt koostisosadeks jaotada, andes täpsema ülevaate vaktsiinide koostisest.
Analüüsi kohaselt on paljud avastatud elemendid organismile potentsiaalselt kahjulikud.
„Leitud deklareerimata elementide hulgas oli 11 raskemetalli: kroomi tuvastati kõigis proovides, arseeni 82%-s, niklit 59%-s, koobaltit ja vaske 47%-s, tina 35%-s, kaadmiumi, pliid ja mangaani 18%-s ning elavhõbedat 6%-s,“ seisab uuringus.
„Eksperimentaalsed vaktsiinid võeti COVID-19 vastase võitluse eesmärgil kasutusele 2020. aasta lõpus, kuid nende rakendamisega on kaasnenud mitmesuguseid terviseriske, alates kergematest kõrvalmõjudest kuni eluohtlike tüsistusteni. Vaktsineeritute arvu suurenemisega on tõusnud terviseprobleemide ja äkksurmade esinemissagedus,“ märgitakse uuringus.