Paul Joseph Watson | Summit News
Pandeemia haripunktis värbas ÜRO üle 100 000 „digitaalse esmareageerija”, et sotsiaalmeedias Covidit “õigesti” kajastataks.
See tuli tegelikult välja juba 2020. aasta oktoobris ühes Maailma Majandusfoorumi podcastis “Infodeemiale ravi otsimine”, kuid nüüd on see taas teemaks tõusnud.
Nimetatud podcastis selgitab ÜRO ülemaailmse kommunikatsiooni juht Melissa Fleming, kuidas Covidi pandeemia ja sulgemised tekitasid lisaks rahvatervise hädaolukorrale ka kommunikatsioonikriisi.
Fleming tunnistas, et pandeemiaga seotud nn valeinformatsiooni vastu võitlemiseks kasutas ÜRO 110 000 inimest, et võimendada nende sõnumeid sotsiaalmeedias.
„Seni oleme värvanud 110 000 infovabatahtlikku ja varustame neid teadmistega selle kohta, kuidas väärinfo levib, ning palume neil toimida digitaalsete esmareageerijatena nendes keskkondades, kus väärinfo liigub,” märkis Fleming.
See oli peaaegu kaks aastat tagasi. Ei ole teada, kui palju nn digitaalseid esmareageerijaid on praeguseks tööle võetud.
Sarnased kampaaniad ei ole midagi uut, kuid kui seda teevad teised, näiteks naftakompaniid, siis süüdistatakse neid ebaausete võtete kasutamises.
Kui seda teevad aga ÜRO või MMF globalistlikud tehnokraadid, siis ei ole see mitte mingisugune probleem.
Eelmisel aastal paljastas Downing Streetil töötav käitumisteadlane, et Briti valitsus kasutas “propagandistlikku” hirmutaktikat, et inimesed alluksid lukustusmeetmetele.
Ka Ühendkuningriigi teadlased, kes töötavad valitsuse nõustajatena, tunnistasid, et nad kasutasid pandeemia ajal inimestele hirmu sisestamiseks ja käitumise kontrollimiseks selliseid meetodeid, mida nad hiljem pidasid „ebaeetilisteks” ja „totalitaarseteks”.
Nagu me mõned päevad tagasi kirjutasime propageerib Maailma Majandusfoorum inim- ja tehisintellekti süsteemide ühendamist, et veebis “vihakõnet” ja “valeinfot” tsenseerida, enne kui seda üldse postitada lubatakse.
Sellega loob MMF ennetava tsensuuri võimaluse, mis blokeerib kõik postitused, mis sellest filtrist läbi ei lähe.
Muidugi mõista ei hakka Maailma Majandusfoorum, mis Twitteris oma kriitikuid blokeerib, seda süsteemi kunagi kuritarvitama ja seda enda kaitseks kasutama.