Peeter Proos | Vanglaplaneet
Eelmisel nädalal vahetasid koos CNBC saatejuhi Sara Eiseniga mõtteid Euroopa Keskpanga president Christine Lagarde, USA Föderaalreservi esimees Jerome Powell, Barbadose peaminister Mia Mottley, Indoneesia rahandusminister Sri Mulyani Indrawati ja Rahvusvahelise Valuutafondi direktor Kristalina Georgieva.
Arutelu „Debatt maailmamajanduse üle” ühes osas, väitis Georgieva, et mõnedel maailma tähtsamate finantsasutuste poliitikatel on “soovimatud tagajärjed”.
Ühe näitena, mis soovimatuid tagajärgi tekitas, tõi IMFi direktor välja tohutu rahatrüki, millega püüti COVID-19 pandeemia ajal majandust stimuleerida.
„Sellel ajal me mõistsime, et see võib viia olukorrani, kus ringluses on liiga palju raha ja liiga vähe kaupu, kuid me ei mõelnud eriti sellise tegevuse tagajärgedele“, ütles Georgieva.
IMF Director sums it up:
— Plan Marcus (@plan_marcus) April 21, 2022
– We printed too much money and didn’t think of unintended consequences
– We are acting like 8 year olds playing soccer chasing the ball pic.twitter.com/36eWvBVmx2
Nagu oleme varemgi korduvalt välja toonud, siis rahanduslikud “apsakad” (nii nagu ka pandeemia ja sõda) on tegelikult globalistide teadlik tegevus ja pikaajaline plaan, mille eesmärgiks on maailma majanduse kokku kukutamine.
Georgieva viitas ka kliimamuutustele, öeldes, et “meil on juba aeg otsas” ning kritiseeris maailma liidreid, kes on selle teema Covidi kõrval täiesti ära unustanud.
IMFi juht võrdles oma kolleege kaheksa-aastastega, kes jälitavad jalgpalli ja ei keskendu kogu ülejäänud väljakul toimuvale.