Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Pühapäev, mai 18
    • Vanglaplaneedist
    • Kontakt
    • Reklaam
    Facebook YouTube Instagram X (Twitter) Telegram
    Vanglaplaneet
    Telli Vanglaplaneedi uudiskiri
    • Esileht
    • Uudised
      • Maailm
      • Eesti
      • Globalism
      • Teadus ja tehnoloogia
      • Suur Vend
      • Sõda
      • Tervis
      • Majandus
      • Terrorism
    • Ülevaated
    • Video
    • Vastupanuliikumine
    • Varustus
    • E-pood
    • TOETA
    • Otse
    Vanglaplaneet

    Ukrainast naasnud Prantsuse ajakirjanik kinnitab, et kohapeal juhivad sõjalist olukorda ameeriklased

    Sõda 13. apr. 2022
    Jaga
    Facebook Twitter LinkedIn Telegram Email

    Paul Joseph Watson | Summit News

    Prantsuse ajakirjanik, kes naasis Ukrainast koos vabatahtlike võitlejatega, ütles CNewsile, et kohapealset sõjalist olukorda kontrollivad ameeriklased.

    Le Figaro vanem rahvusvaheline korrespondent Georges Malbrunot ütles, et ta käis Ukrainas koos Prantsuse vabatahtlikke võitlejatega, kellest kaks olid varem ka ISISe vastu sõdinud.

    “Nii mulle kui ka neile võitlejatele tuli üllatusena, et Ukraina vägedega liitumiseks oli tarvis ameeriklaste luba, sest nemad on seal otsustajad,” ütles Malbrunot.

    French reporter returning from Ukraine “Americans are directly in charge of the war on the ground.” pic.twitter.com/m5yr7far6N

    — no one (@antiwar_soldier) April 11, 2022

    Malbrunot lisas, et vabatahtlikud “peaaegu vahistati” ameeriklaste poolt, kes kinnitasid, et nemad on seal vastutavad. Ajakirjaniku väitel sunniti neid allkirjastama lepingut, mis kehtib “kuni sõja lõpuni.”

    “Kes on seal ülemus? Need on ameeriklased, ma nägin seda oma silmaga,” ütles Malbrunot, lisades: “Mulle tundus, et olen seal koos rahvusvaheliste vägedega ja leidsin end silmitsi Pentagoniga.”

    Malbrunot mainis ka, et Ameerika varustab Ukrainat Switchblade kamikaze-droonidega ja USA kaitseminister Lloyd Austini teatel treeniti Ukraina sõdureid Mississippi osariigis Biloxis neid seadmeid kasutama.

    Yahoo News: salajane CIA koolitusprogramm Ukrainas aitas Kiievil Venemaa invasiooniks valmistuda

    Oma Twitteri kontol tsiteeris Malbrunot Prantsuse luureallikat, kelle sõnul on Briti armee eriüksus (SAS) “olnud Ukrainas sõja algusest saadik, nii nagu ka Ameerika Deltad.”

    Venemaa on ilmselt teadlik “salajasest sõjast”, mida peavad Ukrainas teiste riikide üksused, kes on selles piirkonnas viibinud alates veebruarist.

    Avalikult on nii Ameerika Ühendriigid kui ka Ühendkuningriik kinnitanud, et nende vägesid Ukrainas kohapeal ei viibi, kuid tundub, et tegelikult on mõlemad seal olnud juba sõja algusest.

    NB: Vanglaplaneedi Ukraina konflikti teemalised kajastused lähtuvad ajakirjanduseetika koodeksi põhimõttest, et sõna peavad saama konflikti mõlemad pooled. Eesmärgiks on tuua välja ka see informatsioon, mida Eesti peavoolumeedia ei kajasta, et inimestel oleks võimalik materjale läbi töötades oma arvamus kujundada. Hetkel jätkub sama olukord, mis nn Covidi ajal, et meedia ja poliitikud ütlevad rahvale ette, kuidas õige mõelda on – see ei ole vaba ühiskonna tunnus. 
    
    Vanglaplaneet on sõja vastu ja selle kiire lõppemise poolt, kuid konflikti pole võimalik deeskaleerida, kui inimestele söödetakse ette vaid ühe poole propagandat, mis on „õige“ ja teist poolt ei kuulata, sest nemad ainult „valetavad“. Selliselt käitudes pinged ainult suurenevad. Tuleb küsida, kellele on see kasulik, kui usume vaid ühe poole „tõde“ ja kas need „tõekuulutajad“ on kuidagiviisi tõestanud, et neile lähevad inimeste kannatused korda – või pigem vastupidi?

    Lajata tehnoloogiahiidude tsensuurile ja jaga seda artiklit!

    Kindlasti liitu ka Vanglaplaneedi uudiskirjaga,
    sest siis jõuab oluline info otse Sinu e-postkasti.

    Vanglaplaneedi tegevuse toetamiseks on mitmeid erinevaid viise,
    vali endale sobivaim:

    Seotud postitused

    Reuters: Rohetehnoloogias kasutatavatest inverteritest leiti Hiina jälgimisseadmeid, mis võivad põhjustada massilisi elektrikatkestusi

    Teadus ja tehnoloogia 16. mai 2025

    Vaata intervjuud: Erik Perlin räägib 17. mail Koerus toimuvast põlisrahvaste kokkutulekust

    Eesti 15. mai 2025

    PANOPTIKUM | Kliimaministeerium asub võitlema keskkonnaalase desinformatsiooniga

    Eesti 15. mai 2025
    Telli
    Teata
    guest
    guest
    0 Comments
    vanemad
    uuemad Enim hinnatud
    Inline Feedbacks
    View all comments
    Tähtsamad videod

    Esitusloendis pole ühtegi videot.

    OLULINE

    Globalism

    VIDEO | “15-MINUTI VANGLA”

    21. mai 20232

    Esitusloendis pole ühtegi videot.

    Juhuslik toode
    Jälgi meid sotsiaalmeedias
    • Facebook
    • YouTube
    • Instagram
    • Twitter
    • Telegram
    Otsi Vanglaplaneedi lehelt
    Toeta Vanglaplaneeti

    Konto andmed:
    Peeter Proos
    EE937700771001063744

    Vaata lisaks siit

    Kontakt

    info@vanglaplaneet.ee

    Jälgi sotsiaalmeedias
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Vanglaplaneet - Vastupanu Vaim

    Kirjutage, mida soovite otsida ja vajutage enter. Väljumiseks vajutage Esc.

    wpDiscuz