TÄHTIS: Ametlikest andmetest selgub, et Ühendkuningriigis on Covidi tõttu surnutest peaaegu 75% vaktsineeritud inimesed

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Ühendkuningriigi terviseohutuse agentuuri andmetel (HSA) on riigis koroonaviirusesse surnud inimestest 75% vaktsineeritud.

Ajavahemikul 6. detsember kuni 2. jaanuar teatatud 3700 surmajuhtumist oli 2600 täielikult vaktsineeritud ja 130 osaliselt vaktsineeritud inimesed – kokku 75%.

Lisaks on sellel perioodil enamus Covidisse nakatunuid täielikult vaktsineeritud.

Ühendkuningriigi Terviseturvalisuse Agentuur väitis, et “eeldatakse, et suur osa juhtudest, haiglaravidest ja surmadest leiab aset vaktsineeritud isikutel lihtsalt seetõttu, et vaktsineeritud isikute osakaal ühiskonnas on suurem ja ükski vaktsiin pole 100% efektiivne”.

Kui COVID-19 vastased süstid ei takista viiruse levikut, ei hoia ära nakatumist, raskelt haigestumist ega surma, siis kas sellisel juhul on vaktsiinipasside kasutamine ja vaktsineerimata inimeste diskrimineerimine mõistlik ja kuidagi moodi õigustatav? Kas leidub ikka veel neid, kes siiralt usuvad ja arvavad, et valitsus püüab hoolitseda inimeste tervise eest? Ka kurdile ja pimedale peaks tänaseks ilmselge olema, et tegemist on globaalse totalitaarse meditsiinilise diktatuuri kehtestamisega.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments