Uuringu tulemused näitavad, et 93% peale vaktsineerimist surnud inimestest tappis vaktsiin

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Hiljuti läbi viidud uuringust, milles lahati peale vaktsineerimist surnud inimesi, selgus, et pea kõigi patsientide surma põhjustas vaktsiin.

Uuringu käigus lahati 15 patsienti, kes olid surnud (7 päeva kuni 6 kuud) pärast COVID-19 vaktsiinisüsti saamist.

Nii koroneri kui ka prokuröri kinnitusel ei olnud ükski neist surmadest vaktsiini poolt põhjustatud.

Uuringus leiti aga, et 14 patsienti 15-st olid surnud just vaktsiini tagajärjel ja kõige rohkem oli saanud kahjustada nende süda, kuid ka teised organid. Autorid toovad välja hulganisti tõendeid, mis näitavad, et patsientide keha ründas iseennast, mis on äärmiselt haruldane.

Uuringu „COVID-vaktsiinid: miks on need ebaefektiivsed ja ümberlükkamatud tõendid nende põhjusliku rolli kohta vaktsineerimise järgsetes surmades“ on koostanud dr Sucharit Bhakdi (üks raamatu “Koroona valehäire” autoritest) ja dr Arne Burkhardt. Video, millele dokumendis viidatakse postitati 10. detsembril 2021.

Kõikide juhtumite kahjustatud kudedes domineerisid mitmed silmapaistvad aspektid:

põletikud väikestes veresoontes (endoteliit), mida iseloomustab T-lümfotsüütide rohkus ja surnud endoteelirakkud;

T-lümfotsüütide ulatuslik perivaskulaarne kogunemine;

massiline lümfotsüütide imbumine ümbritsevatesse mittelümfisüsteemi elunditesse või T-lümfotsüütidega kudedesse.

Aeg-ajalt esines lümfotsüütilist infiltratsiooni koos intensiivse lümfotsüütide aktiivsusega ja folliikulite moodustumisega. Tavaliselt kaasnes sellega kudede hävimine.

Muretsemiseks pole muidugi põhjust, sest uuringut pole eelretsenseeritavas ajakirjas avaldatud, mistõttu teadusringkond ignoreerib seda ja järelikult ei saa midagi halba juhtuda.

VAERS (USA haiguste kontrolli ja tõrje keskuse vaktsiinide kõrvaltoimete andmebaas) ja ka teised uuringud on näidanud, et vaktsiinid on surmavalt ohtlikud ja vaktsineeritud inimestel on südamehaiguste esinemissagedus äärmiselt kõrge. See uuring tõestab seda taaskord.

See töö kinnitab ka Saksa peapatoloog Peter Schimacheri analüüsi, mis näitas, et vähemalt 30–40% vaktsiinijärgsetest surmajuhtumitest on just vaktsiini põhjustatud.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments