Tühjast vaktsiini infolehest šokeeritud apteeker: “Ma ei peaks neid välja andma”

Adan Salazar | Infowars

Sotsiaalmeedias levib video, milles apteeker ulatab kliendile COVID-19 vaktsiini infolehe, kinnitades, et see sisaldab andmeid toote testitulemuste ja ohutuse kohta.

Kliendi väite peale, et infoleht on tühi ja sinna ei ole midagi kirjutatud, hakkab apteeker paberit lahti voltima, kinnitades, et info on lehe siseküljel.

Olles paberi lahti voltinud avastab apteeker, et tegemist on tõesti täiesti tühja valge lehega. Piinlikkusega astub apteeker arvuti poole, väites, et leiab info ka internetist.

Kliendi sõnul ta juba teadis, et infoleht on tühi ja esitab apteekrile õigustatud küsimuse: “Kuidas see on teadlik valik, kui me ei tea mida me endale sisse süstida laseme?”

“Täpselt nii. Teil on täiesti õigus. Ma ei peaks neid vaktsiine üldse tegema,” nõustub apteeker.

“Miks te neid siis teete?” uurib klient.

“Sest mulle… sest mulle on nii öeldud ja nii see… sest mulle on nii öeldud ja… Mulle öeldakse…,” kogeleb apteeker ja lisab: “Ja kõik, mida olen näinud, sealhulgas patsiendid, kellele olen seda andnud, see on ohutu.”

Video lõpeb sellega, et apteeker vabandab ja tunnistab, et tal puuduvad teaduslikud uuringud, millega oma kommentaare kinnitada, ning lisab, et tunneb end “proviisorina täiesti ebapädevana”.

Käesoleva aasta mais levis sarnane video, milles apteeker võttis lahti Johnson & Johnson Covidi vaktsiini karbi, et näidata täiesti tühja pakendi infolehte.

On selge, et vaktsiinitootjad ei hooli ohutuse ja tõhususe andmete või koostisosade teabe avalikuks tulemisest.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments