mRNA vaktsiini leiutaja hoiatab vanemaid: vaktsiinid võivad laste elutähtsaid organeid püsivalt kahjustada

Adan Salazar | Infowars

Vanemad võivad mRNA-vaktsiini süstimise lubamisega oma lastele püsiva kahjustuse põhjustada, hoiatas mRNA-vaktsiinide leiutaja.

Dr. Robert Malone, kes tunnistab, et on ise COVID-19 vastu vaktsineeritud, kirjeldas avalikus pöördumises üksikasjalikult, miks terveid lapsi ei tohiks koroonaviiruse vastu vaktsineerida, kuna see võib põhjustada elutähtsate elundite püsivat kahjustust.

“Enne kui te oma last süstida lasete – otsus, mida ei saa kunagi tagasi võtta – soovin teile rääkida teaduslikest faktidest selle geneetilise vaktsiini kohta, mis põhineb minu loodud mRNA-vaktsiinitehnoloogial,” alustas dr Malone.

Malone jätkas, selgitades, et vaktsiini poolt esile kutsutud ogavalgud võivad jäädavalt kahjustada lapse aju, närvisüsteemi, südant ja veresooni, nende suguelundeid ja immuunsüsteemi.

“Kõige murettekitavam on see, et kui need kahjustused on tekkinud, on need pöördumatud,” hoiatas Malone, lisades: “See vaktsiin võib põhjustada suguelundite kahjustusi, mis võivad mõjutada teie perekonna tulevasi põlvkondi.”

Lisaks juhtis Malone tähelepanu, et mRNA vaktsiini ei ole põhjalikult testitud ning pikaajalisi riske ja tüsistusi, mis võivad hiljem ilmneda, ei ole korralikult hinnatud.

“Küsige endalt, kas te tahate, et teie laps oleks osa inimkonna ajaloo kõige radikaalsemast meditsiinilisest eksperimendist,” ütles Malone.

Malone sõnul on eeldus, et lastele tuleb vaktsiini anda, ekslik ja et nende immuunsus pärast Covidi põdemist on ülioluline, et inimese immuunsüsteem saaks haigusega kohaneda.

“Kokkuvõttes: teie lastele või teie perele ei ole mingit kasu sellest, kui te vaktsineerite oma lapsi viiruse väikeste riskide vastu, arvestades vaktsiini teadaolevaid terviseriske, millega teie lapsed ja teie lapsevanemana peate võib-olla kogu ülejäänud elu leppima.”

Lõpetuseks kutsus dr Malone vanemaid ja vanavanemaid üles “osutama vastupanu ja oma laste eest võitlema”.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments