Veebruariks on Ühendkuningriigis kahe vaktsiinidoosiga inimesed “vaktsineerimata” staatuses

Kelen McBreen | Infowars

Ühendkuningriigi tervishoiuminister Sajid Javid teatas esmaspäeval, et kehtiva vaktsineerimispassi saamiseks on vaja kolmandat Covidi vaktsiini ehk korduvvaktsiini.

Juba veebruaris on brittidel vaja tõhustusdoosi, et pääseda ühistransporti, ööklubidesse, restoranidesse või osaleda näiteks jalgpallivõistlustel.

Javid teatas ka uuest rahvusvahelisest Covid reisipassist, mis on mõeldud 12-15-aastastele Ühendkuningriigi kodanikele.

Ühendkuningriigi peaminister Boris Johnson julgustas kõiki 18-aastaseid ja vanemaid inimesi, et nad teeksid enne aasta lõppu täiendava vaktsiini, et nende pass oleks ka veebruaris kehtiv.

Ülemaailmne eliit kasutab Omikroni varianti selleks, et liikuda “Suure lähtestamise” järgmisesse faasi, mida maailmas hetkel läbi viiakse.

Boris Johnson, Sajid David ja koroonahüsteerikutest poliitikud kõikjal maailmas hirmutavad inimesi leebe Omikroni tüvega, et kodanike põhivabadusi veelgi enam piirata.

Pühapäevases intervjuus Sky Newsi Kay Burley’le oli Javid siiski sunnitud tunnistama, et Omikron ei ole nii ohtlik, kui valitsus soovib, et inimesed arvaksid.

Küsimusele, kui palju inimesi on haiglas, kui paljud on hingamisaparaatide all ja kui paljud on Omikroni tõttu surnud, vastas Javid Burleyle, et haiglas on ainult kümme Omikron-positiivset britti, ta ei ole kindel, kas mõni neist on hingamisaparaadi all ja et ükski neist ei ole surnud.

Omikroni tõttu hospitaliseeritud Ühendkuningriigi 10 kodanikku olid 18-85-aastased ja enamik neist oli Ühendkuningriigi terviseohutuse ameti andmetel saanud kaks doosi Covid-vaktsiini.

Niisiis, hoolimata Omikroni tüve äärmiselt väikesest arvust Ühendkuningriigis, kasutab valitsus seda ikkagi selleks, et rohkem vaktsiine läbi suruda.

Kuna eksperimentaalseid vaktsineerimisi reklaamitakse kui ainsat väljapääsu lõputust pandeemiast, siis võiks loota, et nad teevad vähemalt seda, mida reklaamis lubatakse.

Uuringud näitavad siiski, et üle poole Ühendkuningriigis tuvastatud Omikroni juhtudest on olnud täielikult vaktsineeritud inimestel.

CDC andmetel on ka 80% Ameerika Omikroni juhtumitest olnud täielikult vaktsineeritud inimestel ja kolmandik neist olid kolmekordselt vaktsineeritud.

Kui kiiresti jõuab kätte see aeg kui ka kolme süsti saanud inimesed on ühiskonnast välja tõrjutud ja peavad saama neljanda, viienda, kuuenda jne süsti?

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments