Pfizeri tegevjuhi sõnul ootab meid ees iga-aastane koroonaviiruse vastane revaktsineerimine

Paul Joseph Watson | Summit News

Pfizeri tegevjuht Albert Bourla teatas esmaspäeval taaskord, et kõige tõenäolisema stsenaariumi kohaselt ootab meid lähitulevikus ees „iga-aastane revaktsineerimine“ koroonaviiruse vastu.

CNBC intervjuus teatas Bourla, et: „Ma prognoosisin kuid tagasi, et kõige tõenäolisema stsenaariumi kohaselt vajame me pärast kolmandat vaktsiinidoosi iga-aastast tõhustusdoosi koroonaviiruse vastu.“

„Ma arvan, et meil saavad olema iga-aastased tõhustusdoosid, mis peaks meid viiruse eest tõesti kaitsma,“ lisas Bourla.

Bourla kommentaarid avaldati vaid mõni aeg enne CDC (Haiguste Ennetamise ja Tõrje Keskus) soovitust, et iga üle 18-aastane USA täiskasvanu laseks end viiruse Omicron tüve vastu võitlemiseks vaktsineerida kolmanda tõhustusdoosiga.

„CDC rõhutab täna soovitust teha tõhustustoos inimestele, kes on 18-aastased või vanemad,“ ütles CDC direktor Rochelle Walensky enda avalduses.

„Hiljutine Omicron tüve ilmnemine rõhutab senisest veelgi enam vaktsineerimise, tõhustusdooside ja ennetusmeetmete vajalikkust COVID-19 tõrjumisel,“ lisas ta.

Eelmisel kuul teatas Bourla, et inimesed, kes levitavad COVID-19 vaktsiinide kohta valeinformatsiooni ehk sisuliselt mistahes teavet, mis ei haaku Bourla ja CDC öelduga, tuleks käsitleda kurjategijatena.

„Need inimesed on kurjategijad,“ ütles ta Atlantic Council tegevjuhile Frederick Kempele. „Nad ei ole halvad inimesed. Aga nad on kurjategijad, sest nende teod on läinud maksma miljoneid inimelusid.“

Bourla lisas, et elu muutub „tagasi normaalseks“ vaid siis, kui vaktsineerimata inimesed saavad vaktsineeritud.

„Ausalt öeldes ainus asi, mis seisab uue ja praeguse elukorralduse vahel, on skepsis vaktsiinide suhtes,“ ütles ta.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments