Robert F. Kennedy jr: valitsused ja tehnoloogiagigandid hävitavad demokraatia ja kodanikuõigused

Jamie White | Infowars

Laste tervise kaitse nõukogu asutaja ja esimees Robert F. Kennedy jr pidas võimsa kõne inimkonna praegusest kriisist, ning tõdes, et globalistid ja tehnoloogiagigandid on edukalt kasutanud Hiina viirust ning internetitsensuuri demokraatia ja kodanikuõiguste hävitamiseks.

Reedel Šveitsis toimunud pressikonverentsil selgitas Kennedy jr, kuidas tehnoloogiagigantide ühine jõupingutus tema tsenseerimiseks „vaktsiinidega seotud väärinfo” levitamise eest, oli tegelikult ettekäändeks, et teda ravimitööstuse huvides vaigistada.

“Kui nad kasutavad terminit „vaktsiinidega seotud väärinfo“, siis kasutavad nad seda eufemismina mis tahes avalduse kohta, mis kaldub kõrvale ametlikust valitsuse poliitikast ja ravimitööstuse kasumi teenimisest. Sellel ei ole midagi pistmist sellega, kas see on tõsi või vale. See on seotud ainult poliitiliste tagajärgedega,” ütles Kennedy jr.

„Kes seda tsensuuri kehtestab? Valitsuse ametnikud koos Bill Gatesi, Oracle’i tegevjuhi Larry Ellisoni, Mark Zuckerbergi, Sergey Briniga Google’ist ja kõigi nende interneti suurkujudega.”

“Nad ei ole korraldanud mitte ainult meie demokraatia ja kodanikuõiguste hävitamise, vaid ka inimkonna ajaloo suurima jõukuse ümberpaigutamise – 3,8 triljonit dollarit töötavatelt inimestelt nendele käputäiele miljardäridele, kellest paljud on pärit Silicon Valley’st,” lisas ta. “See pandeemia on maailma vaesemaks muutnud ja loonud 500 uut miljardäri.”

“Kas on juhus, et need on samad inimesed, kes tsenseerivad kriitikat valitsuse poliitika vastu, mis toob neile triljoneid dollareid? Kasu saavad need inimesed, kes kärbivad meie põhiseaduslikke õigusi ja kavandavad demokraatia hävitamist kogu maailmas,” lõpetas ta.

Kennedyga oli kaasas Catherine Austin Fitts, endine George H.W. Bushi elamumajanduse ja linnaarengu abiminister, kes samuti võttis lühidalt kokku, kuidas globalistid kasutavad Covidit oma uue maailmakorra tegevuskava kehtestamiseks.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments