Ühendkuningriigi andmed näitavad, et kahe doosiga vaktsineeritud inimesed haigestusid Covidisse sagedamini kui vaktsineerimata inimesed

Adan Salazar | Infowars

Ühendkuningriigi andmed näitavad, et üle 30-aastased inimesed, kes olid saanud kaks annust COVID-19 vaktsiini, nakatusid COVID-19 viirusega sagedamini kui need, kes polnud vaktsineeritud.

Anomaalia ilmneb Ühendkuningriigi terviseohutuse ameti COVID-19 vaktsiini järelevalve aruande andmetest, mis dokumenteerib hiljutisi Covid-juhtumite arve.

Andmete kohaselt toimub Covidi juhtumite arvu lahknemine vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste võrdluses umbes 30 aasta vanuselt ning vaktsineerimata inimesed on nakatunud Covidiga vähem (738,4) kui vaktsineeritud inimesed (763,6).

On murettekitav, et Covidisse nakatumise määr 40 aasta vanuselt enam kui kahekordistub, kusjuures vaktsineeritud inimeste arvele langeb 1281,8 juhtumit, vaktsineerimata 40-aastaste kohta on aga teada 690 juhtumit.

Samasugune Covidisse nakatumise trend jätkub hoolimata kahe doosiga vaktsineeritusest ka 49-aastastest vanemates rühmades ning edasistes vanuserühmades peegeldub sarnane muster.

Hiljutises Joe Rogani podcastis tõi samad andmed välja ka vaktsiiniuurija Alex Berenson. Endine New York Timesi teadusajakirjanik sai käesoleva aasta alguses Twitteri keelu, kuna ta julges valitsuse Covidi andmed välja tuua.

Rogani saates juhtis Berenson tähelepanu ka Ühendkuningriigi valitsuse andmetele mis näitavad, et 70% Ühendkuningriigis eelmisel kuul Covidisse surnud inimestest olid täielikult vaktsineeritud.

Sarnase järelduse saab teha nii 38. kui ka 40. nädala seirearuande põhjal.

 „Ma tahan, et kõik näeksid, et valdav enamik septembris Suurbritannias surnud inimestest olid täielikult vaktsineeritud,“ sõnas Berenson Rogani saates.

„1 270 inimest 1 500-st olid täielikult vaktsineeritud. 607 70-aastast inimest 800-st oli täielikult vaktsineeritud. 258 inimest 411-st 60-aastasest… nad olid peaaegu kõik täielikult vaktsineeritud.”

„Enamik inimesi, kes Ühendkuningriigis praegu sellesse sureb, on täielikult vaktsineeritud. Seda näitavad numbrid.”

Kas Ühendkuningriigi valitsus tunnistab, et nende vaktsineerimisprogramm on ebaõnnestunud, kuna andmed näitavad, et vaktsiin suurendab Covidi juhtude arvu? Ja kas need murettekitavad andmed ajendavad teisi valitsusi uurima, kas nende riikides on näha sarnaseid suundumusi?

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments