COVID-19 vaktsiine kritiseerivat mRNA tehnoloogia leiutajat tembeldatakse peavoolumeedias TERRORISTIKS

Paul Joseph Watson | Summit News

Dr Robert Malone, mRNA-vaktsiinide leiutaja, ütleb, et Itaalia meedia tembeldas teda terroristiks ning hoiatab, et arste, kes oma arvamust avaldavad, represseeritakse arstlikes komisjonides ja ajakirjanduses”.

“Ütlen otse välja,” kirjutas Malone Twitteris. “Arste, kes oma arvamust avaldavad, hakatakse arstlikes komisjonides ja ajakirjanduses aktiivselt taga kiusama. Nad üritavad meid ükshaaval välja noppida ja  häbimärgistada. See ei ole vandenõuteooria – see on fakt. Palun tehke silmad lahti. See toimub kogu maailmas.“

“Kui olin Roomas rahvusvahelisel Covidi tippkohtumisel, nimetati mind Itaalia ajakirjanduses terroristiks. Minu kuritegu? COVID-19 haiguse varajase ravi propageerimine. Ma leian, et see väärib pisut järelemõtlemist,” lisas ta.

Malone on üks paljudest arstidest, keda on tõsiselt taga kiusatud pelgalt selle eest, et ta on arutanud Covidi-ravi ja vaktsiini kõrvaltoimetega seotud küsimusi.

Ta on silmitsi ägeda vastuseisuga oma väite pärast, et lapsi ei tohiks COVID-19 vaktsiiniga süstida, ning on ka järjekindlalt rõhutanud muret seoses südamelihasepõletiku riskiga.

Need mured on nüüdseks saanud kinnitust, sest Soome, Taani ja Rootsi peatasid Moderna süsti noorematele meestele, pärast seda kui ilmnesid südame-veresoonkonnaga seotud kõrvaltoimed.

Hoolimata sellest, et arstid toovad pidevalt sääraseid murekohti esile, teatas arstide liit Federation of State Medical Boards juba juulis, et kaalub litsentside äravõtmist arstidelt, kes levitavad Covidi kohta valeinformatsiooni.

Teise hämmastava sündmuste arenguna blokeeris New England Journal of Medicine Malone’i IP-aadressi, nii et ta ei saanud nende veebisaidil enam uuringuid lugeda.

Arst nimetas sellist sammu väiklaseks, kuid ütles, et oskab õnneks IP-blokist mööda minna.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments