Pfizeri tegevjuht: „Normaalne elu“ ei naase ilma regulaarse Covidi-vastase vaktsineerimiseta

Paul Joseph Watson | Summit News

Farmaatsiahiiglase Pfizer tegevjuht Albert Bourla väidab, et normaalne elu taastub aasta jooksul, kuid mitte neile, kes pole regulaarselt Covid-19 vaktsiine saanud.

26. septembri USA telekanali ABC saates „This Week“ uuris saatejuht George Stephanapoulos, mis ajaks Bourla pandeemia lõppu ennustab.

„Ma arvan, et aasta pärast saame normaalsesse ellu tagasi pöörduda,“ vastas Bourla, kuid ta tegi väga selgeks, et see kehtib ainult neile, kes on valmis rutiinselt koroonaviiruse tõhustusdoose saama.

„Ma ei usu, et see tähendab, et uusi tüvesid juurde ei tule,“ lisas ta. „Ja ma ei usu, et see tähendab, et peaksime põhimõtteliselt ilma vaktsineerimiseta elada saama.“

Bourla arvas, et „kõige tõenäolisem stsenaarium“ sisaldab „iga-aastasi vaktsineerimisi uute tüvede“ ilmnemise tõttu.

Pfizeri tegevjuhi kommentaarid iga-aastaste vaktsineerimiste kohta on mõtlema panevad, arvestades seda, et USA toidu- ja ravimiamet FDA on siiani nn tõhustusvaktsiinid heaks kiitnud ainult eakatele ja „kõrge riskiga“ inimestele.

Albert Bourla retoorika toetab Moderna tegevjuhi Stephane Banceli hiljutist avaldust, et isegi nooremad peavad vähemalt kord kolme aasta jooksul tõhustusdoosi saama.

See on järjekordne näide sellest, kuidas loomisel on kahetasandiline ühiskond, kus suhteliselt normaalset elustiili saavad nautida ainult need, kes alluvad rutiinsele vaktsineerimisele.

Neile, kes jätkuvalt keelduvad vaktsineerimisest, piiratakse endiselt reisimist, töötamist ja potentsiaalselt isegi elementaarset vaba aja veetmist, jättes nad määramata ajaks de facto ühiskonnast eraldatuks.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments