Itaalia nõuab, et ettevõtted ei maksaks vaktsineerimata töötajatele palka

Paul Joseph Watson | Summit News

Itaalia valitsus on vastu võtnud määruse, mis kehtib nii era- kui ka avalikus sektoris ja kohustab ettevõtteid peatama palga väljamaksmise töötajatele, kes keelduvad COVID-19 vaktsiinist.

Määruse kohaselt peavad kõik töötajad saama vaktsiini “rohelise passi”. Seega tõstatub küsimus, mis juhtub nende miljonite itaallastega, kes on endiselt vaktsineerimata.

Valitsus püüab vältida võimalikku kohtumenetlust, suunates ettevõtteid vaktsineerimata töötajaid mitte vallandama, vaid peatama neile palga maksmise, käskides samal ajal töötajatel tööle mitte ilmuda, kuna vastasel juhul ähvardab neid trahv.

“Neid tuleks pidada ilma põhjuseta töölt puudujateks ja nende palgad või töötasud tuleks peatada,” kirjutab Ken Macon.

“Neid, kes töötavad ilma vaktsiinipassita, võidakse karistada kuni 1500 euro suuruse trahviga. Lisaks ütles valitsus, et inimeste, kes eelistavad end mitte vaktsineerida, testimise kulusid ei hüvitata.”

Isegi need, kes on viiruse juba läbi põdenud, paranenud ja kellel on tekkinud antikehad, peavad ikkagi saama vähemalt ühe vaktsiinidoosi. Ilmselt selle pärast, et kontrollida inimeste lojaalsust võimude korraldustele.

Sellistes kohtades nagu muuseumid, staadionid, teatrid, spordisaalid ning baaride ja restoranide siseruumides olevad istekohad nõuavad vaktsineerituse identifitseerimist ning ettevõtetele võidakse eeskirjade täitmata jätmise eest määrata tuhandete eurode suurune trahv.

Itaalia laiendas 1. septembril oma vaktsiinipassi kava koolidele ja ülikoolidele. Õpetajaid, kes ei allunud ähvardati vallandamisega ja tundidesse lubatakse vaid vaktsiinipassiga õpilasi.

Samuti keelati vaktsineerimata inimestel kasutada pikamaa ühistransporti, mis tähendab, et puhkus, tööreisid ja sugulaste külastamine on paljude jaoks muutunud võimatuks. Lisaks jälgib Itaalia “roheline pass” ka inimese asukohta.

Tegemist on üks ühele samasuguse kontrollisüsteemiga, mida rakendab Hiina (Hiina sotsiaalse krediidi süsteem) oma kodanike vaos hoidmiseks. Kui inimene rikub valitsuse kehtestatud reegleid, siis üheks karistuseks on seal just nimelt rongipileti ostuõigusest ilma jäämine. Ning seda otse loomulikult vaid seetõttu, et Hiina Kommunistlik Partei hoolib väga oma riigi elanikest.

Kui tahate teada, millise mudeli järgi globalistid oma uut maailmakorda ehitavad (sh Euroopas), siis uurige põhjalikult Hiina Rahvavabariigi ühiskonnakorraldust.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments