Raport: Wuhani labor taotles DARPA-lt rahastust kimäärsete viiruste loomiseks, et muuta koroonaviiruseid inimestele nakkavamaks.

Steve Watson | Infowars

Jahmatavas raportis on jõutud järeldusele, et Wuhani Viroloogia Instituudi teadlased ja nendega seotud koostööpartnerid püüdsid saada 14 miljoni dollari suurust rahastust Pentagoni teadusasutuselt DARPA, et viiruseid geneetiliselt muuta. Sealhulgas ka nahkhiirte koroonaviiruseid, et teha need inimestele nakkavamaks. Ning seda vaid poolteist aastat enne järgnenud koroonaviiruse haiguspuhangut ja pandeemiat.

The London Telegraph kajastab uurimistulemusi, mille avalikustas Drastic, veebipõhine uurimisrühm, mille on loonud teadlased üle maailma, et uurida Covid-19 päritolu.

Nende valduses olevad dokumendid, mille ehtsust on kinnitanud ka USA endised valitsusametnikud, näitavad, et DARPA lükkas taotluse tagasi, öeldes, et järjekordsed plaanid funktsiooni võimendamise (Gain-of-Function) uuringute läbiviimiseks on inimkonnale LIIGA OHTLIKUD.

The Telegraphi teatel selgub dokumentidest, et Wuhani teadlased “esitasid plaani levitada nahka läbistavaid nanoosakesi, mis sisaldavad Hiina nahkhiirte koroonaviiruse uudseid kimäärseid ogavalke“.

Dokumendid näitavad ka, et plaan hõlmas nahkhiirte koroonaviiruste geneetilist muutmist, et lisada “inimspetsiifilisi lõhestamispiirkondi”, mis sisuliselt lihtsustaks viiruse sattumist inimrakkudesse.

Just see avastus tehti Covid-19 esimesel geneetilisel järjestamisel ning just seetõttu oletasid paljud teadlased, et viirust on laboris geneetiliselt manipuleeritud.

Dokumentidest nähtub, et DARPA-le esitasid plaani samad tegelased, kes on juba seoses Wuhani funktsiooni võimendamise uuringutega jälgimise all. Plaaniga on seotud nii Briti zooloog Peter Daszak EcoHealth Alliance’ist, kes on püüdnud peatada teaduslikku arutelu labori lekke võimalikkuse üle, kui ka “nahkhiirnaine” dr Shi Zhengli.

Angus Dalgleish, Londoni Ülikooli St Georges’i onkoloogiaprofessor, kes väidab, et pandeemia oli tõenäoliselt geneetiliselt muundatud viiruse tulemus, ütles, et teadusuuringud oleksid võinud jätkuda ka ilma rahastuseta.

“See on selgelt funktsiooni võimendamise uuring, lõhestamispiirkonna konstrueerimine ja uute viiruste muundamine, et suurendada inimrakkude nakkavust rohkem kui ühes rakuliinis,” ütles Dalgleish.

The Telegraph märgib, et DARPA lükkas plaanid tagasi, märkides, et “on selge, et Peter Daszaki juhitud kavandatav projekt oleks ohustanud kohalikke kommuune”, ning hoiatades, et viiruste võimendamise tagajärgi ei olnud nõuetekohaselt kaalutud.

Mõelge selle peale. Isegi DARPA, salajane sõjaliste relvade arendamise agentuur, kes on leiutanud mikrokiip-implantaadid, robotkoerad ja droonidest sõjarelvad, ütles, et Wuhani Viroloogia Instituudi funktsiooni võimendamise plaan on hullumeelne.

Lisaks märgib The Telegraph, et “anonüümseks jääda sooviv Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) Covid-19 teadlane on mures, sest toetusettepanek sisaldab ka plaane suurendada Lähis-Ida respiratoorne sündroomi (MERS) surmavust.”

“Hirmuäratav on see, et nad valmistasid nakkusohtlikke kimäärseid MERS-viiruseid,” hoiatas allikas.

Need tulemused haakuvad varasemate avalikustatud dokumentidega, mis on saadud FOIA alusel. Nendest selgus, et mitmes Wuhani ümbruses asuvas laboris, sealhulgas kolmanda taseme biokontsentratsiooni rajatises, mille turvalisus on väiksem kui varem seoses haiguspuhanguga mainitud neljanda taseme laborites, tegeleti MERSi-sarnaste koroonaviirustega.

MERS-viirustel on 30-50-protsendiline suremus, sealjuures märkis allikas veel: “Kui üks nende retseptori asendajatest võimaldaks MERS-il sarnaselt (COVID-19-ga) levida, säilitades samas oma surmavuse, oleks see pandeemia peaaegu et apokalüptiline.”

Drastic tegi viimaste tulemuste kohta avalduse, milles nõudis: “Arvestades, et me leiame selles ettepanekus arutelu inimspetsiifiliste lõhestamispiirkondade kavandatava sisseviimise kohta, on õigustatud kunstliku sisseviimise usutavuse läbivaatamine laiema teadusringkonna poolt.”

Üha enam kuhjuvad teaduslikud tõendid, mis viitavad võimalikule koroonaviiruse lekkele laborist, samuti nõuavad Hiina bioturbealane tegevus ja pidev kõrvalehoidmine adekvaatset ülemaailmset sõltumatut uurimist, mida ei ole siiani toimunud.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments