Tehnokraadid soovivad inimeste käitumise kontrollimiseks kohustuslikke süsiniku krediitkaarte

Paul Joseph Watson | Summit News

Tehnokraadid valmistavad ette kohustuslikke isiklikke süsiniku saastekvoote, mis määraksid inimese igapäevastele tegevustele teatud normid. See toimuks telefonirakenduse kaudu, mis salvestab näiteks teie sõidu- ja küttekulud ning isegi toidu, mida sööte.

Selle ettepaneku esitasid teadusajakirjas Nature neli „keskkonnaeksperti“ ning projekti eesmärgiks on otse loomulikult ülemaailmse CO2-heite vähendamine.

Igale inimesele antakse „süsiniku saastekvoodi kaart“. See tähendab, et „kõik täiskasvanud saavad võrdse kaubeldava süsiniku saastekvoodi, mis aja jooksul väheneb kooskõlas riiklike [süsiniku] eesmärkidega“. Autorite arvates peaks see olema „kohustuslik riiklik poliitika“.

Süsinikuühikud „arvatakse isiklikust eelarvest maha transpordikütuse, kodukütuse ja elektri eest tasumisel” ning kõik, kes ületavad piirmäära, on sunnitud isikute süsinikuturul ostma lisaühikuid neilt, kellel on müügiks olevaid ülejääke.

See tähendab, et eralennukiga rikkurid võivad lihtsalt eirata seda süsteemi (mida nad niikuinii investeeringute kaudu osaliselt omandavad) süsinikukrediiti juurde ostes ja luksuslikku eluviisi jätkates.  

Ettepanekus selgitatakse, et inimese reisimisele kuluvat süsinikuühikute tarbimist saaks mõõta näiteks „kasutaja liikumisajaloo jälgimise kaudu”.

Autorid märgivad, et kuna COVID-19 kokkupuute jälgimise rakendused on juba uus normaalsus, siis see tagab ka sarnase süsinikukrediidi jälgimissüsteemi minimaalse vaevaga sisse viimise.

„Hiljutised uuringud näitavad, kuidas Covid-19 kokkupuute jälgimise rakendusi kasutati edukalt kohustuslikus korras inimeste jälgimiseks mitmes Ida-Aasia riigis, nagu Hiina, Taiwan ja Lõuna-Korea,“ märgitakse artiklis.

„Neis riikides hindasid rakendused kasutaja sõitude ajalugu ja tervislikku seisundit, mängides nii nakkuse jälgimisel võtmerolli.“

Tõepoolest, autorid toovad konkreetselt välja, kuidas masside kõhklematu Covidi sulgemisreeglitele allumine on õlitanud tee edasiseks invasiivseks türanniaks ja et „inimesed võivad seetõttu olla rohkem valmis aktsepteerima isiklike süsiniku saastekvootidega seotud jälgimisi ja piiranguid turvalisema kliima saavutamise eesmärgil”.

Tehisintellekti tehnoloogiate kasvav keerukus „võimaldaks ka hõlpsalt jälgida ja hallata“ inimeste toidu ja tarbimisega seotud heitkoguseid“.

Teisisõnu, kui Suur Vend peab teie punase liha söömist või muu „planeedile kahjuliku“ toitumisharjumust liialeminekuks, siis teie süsinikukrediit väheneb. Jääge lihtsalt ÜRO soovitatud putukate ja usside söömise juurde, siis püsite kindlalt oma ettenähtud normide piirides.

„Meie käes on endiselt võim demokraatlike vahenditega ja ekspertide abil sellist korda nurjata,“ kirjutab Wesley Smith. „Aga kui meil puudub julgus ja kui me lepime – järjekordselt – oluliste vabaduse piirangutega tervise kaitsmise nimel, ei ole meie endi soositud pehme totalitarism nende süü. See on meie endi süü.“

Kuna massid on pandeemiaaegsetele piirangutele allunud, siis on Globalistide järgmiseks eesmärgiks normaliseerida „kliima sulgemiste“ idee – erasõidukite kasutamise piiramine, punase liha tarbimise keelamine ja äärmuslike energiasäästu meetmete kehtestamine.

Ja endiselt väidetakse, et nn suur lähtestamine (Great Reset) on „alusetu vandenõuteooria“.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments