Austraalias toimuvale laste massvaktsineerimisele lastevanemaid ei lubata

Infowars.com

Uus-Lõuna-Walesi tervise- ja meditsiiniuuringute minister Brad Hazzard teatas vanematele, et nende 24 000 last suunatakse ilma lastevanemateta staadionile, kus nad saavad eksperimentaalse COVID-19 vaktsiini.

Hazzard avaldas augusti algul toimunud pressikonverentsil murettekitava teate õpilaste vaktsiininõudest kui sügisel koolimineku eeltingimusest, nimetades seda „kuldseks võimaluseks“.

„Ema ja isa saavad teid kohale tuua. Ema, isa või mõni teine pereliige. Kindlasti peavad nad ise jääma staadionivärava taha, sest me ei soovi, et liiga palju inimesi vaktsineerimispaigas korraga ringi tiirutab,“ ütles Hazzard. „Korraldage asjad nii – kui olete saanud vaktsineerimise kuldse võimaluse –, et nad ootaksid teid väljas.“  

Hazzard rõhutas, et vanematel ei lubata siseneda Sydney olümpiapargis asuvale Qudos Bank Arenale, kui nende lapsi seal vaktsineeritakse.

„Soovin emadele ja isadele kinnitada, et staadionil hoolitsetakse teie laste eest hästi. Kui nad kohale jõuavad, juhatatakse nad kenasti sisse,“ kinnitas Hazzard.

„Meil on seal õed, noorteühenduste liikmed, kes teevad koostööd politseiga, et neid igatpidi juhendada. Õpilased on staadionil pidevalt järelevalve all ja nende eest hoolitsetakse, seega võivad emad ja isad muretud olla.“

Eelmisel nädalal kogunesid lapsed Pfizeri vaktsiinisüsti saamiseks Sydney olümpiaparki, mille sissepääsu juures seisis Austraalia sõdurite rivi.  Staadionil ootas õpilasi suur ekraan, millelt edastati lastele Suure Venna stiilis Austraalia liberaalpartei juhi Gladys Berejikliani sõnumit.

Õpilastelt nõutakse vaktsineerimist, et nad saaksid sügisel kooli minna ja poliitikud nimetavad seda „piletiks vabadusse”.

guest
4 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
riilika
riilika
19. aug. 2021 10:17

kust tuleb info et 80% elanikkonnast on vaktsineeritud austraalias???

riilika
riilika
19. aug. 2021 10:20

hmm ja 12-18 aug oli 24 surma NSWs. kust tuleb number et 8 eelmisel n2dalal suri?

Rain
Rain
22. aug. 2021 15:09

Huvitav, kas austraallastel ajud siis nii sirgeks pestud, et lubavad oma lastega eksperimenteerida….aga südametunnistus kuhu jääb