CDC juhataja sõnul näitavad uued murrangulised andmed, et vaktsineeritud inimesed võivad viirust levitada sama palju nagu vaktsineerimata inimesed

Cassandra Fairbanks | Gateway Pundit

USA Haiguste tõrje- ja ennetamise keskuse (CDC) juhataja Dr Rochelle Walensky sõnul selgus murrangulistest „uutest andmetest,“ et vaktsineeritud isikud võivad viirust levitada samamoodi nagu vaktsineerimata inimesed.

CDC on taas suunda muutnud ja palub nüüd täielikult vaktsineeritud ameeriklastel taas kanda maski siseruumides, kus on „märkimisväärne või kõrge“ nakatumise oht – kusjuures koolides tuleks „üleüldiselt maske kanda“.

„Harvadel juhtudel võivad mõned deltatüvega nakatunud vaktsineeritud inimesed olla nakkusohtlikud ja levitada viirust ka teistele,“ ütles Walensky teisipäevasel pressikonverentsil. „Need uued andmed on murettekitavad ja nõuavad paraku meie soovitustesse muudatuste tegemist.“

ABC Newsi teatel väitis Walensky, et eelmisel nädalal kogutud „uued andmed“ näitavad, et deltatüvega nakatunud vaktsineeritud inimesed võivad edasi kanda sama suures koguses viirust nagu vaktsineerimata nakatunud.

Uutest soovitustest hoolimata soovitab CDC juhataja tungivalt inimestel vaktsineerida.

„Vaktsineerimine aitab ennetada tõsist haiguse läbipõdemist, hospitaliseerimist ja isegi surma, seda ka deltatüve korral. Samuti aitab see kahandada viiruse levikut meie kogukondades. Vaktsineeritud inimesed moodustavad väga väikese osa ülekandumisjuhtudest kogu riigis,“ sõnas Walensky.

CDC varasemate sel kuul antud suuniste kohaselt võisid vaktsineeritud õpilased ja õpetajad ilma maskita koolis käia.

„CDC soovitab kohalikel omavalitsustel soodustada üleüldist siseruumides maski kandmist kõigi õpetajate, töötajate, õpilaste ja külastajate seas sõltumata nende vaktsineeritusest,“ kirjutas CDC uute suuniste kokkuvõttes. „Lapsed peaksid sügisel naasma täiskohaga ja kohapeal toimuvale õppetööle nii, et korralikult ennetusstrateegiad oleksid paigas.“

Walensky teatas, et avastus selle kohta, et ka vaktsineeritud inimesed peavad jätkuvalt maski kandma, oli tema jaoks „kurvastav“.

„See on kurvastav. Ma tean, et pärast 18 kuud kestnud pandeemiat pole inimesed ainult väsinud, vaid ka frustreerunud,“ ütles Walensky. „Ja ma tean, et kõige selle raames ei ole meeldiv kuulda, et maskikandmine jääb ka juba vaktsineeritud inimeste ülesandeks.“

Tema sõnul peavad vaktsineeritud inimesed maske uuesti kandma hakkama nende pärast, kes on süstist keeldunud – see aga lõhestab taas rahvast.

„Oluline on, et praeguseks oleks saanud vältida kannatusi ja surmajuhtumeid, kui riigi vaktsineerituse tase oleks kõrgem,“ ütles Walensky.

Walensky lisas, et kui rohkem inimesi ei lase end vaktsineerida, võib viirus muteeruda selliseks, mida „vaktsiinidega enam ei takista“.

Ka Eesti valitsus andis täna teada, et järgmise nädala esmaspäevast peavad ühistranspordis kõik taas maski kandma ja seda nii vaktsineerimata kui ka vaktsineeritud inimesed.

Ning peale 9. augustit saavad suurüritustel osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Seejuures kontrollitakse kõikide inimeste COVID-19 tõendeid, nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral tuvastatakse ka tõendi esitaja isikusamasus.

Just selle eest on Vanglaplaneet ning mitmed ja mitmed analüütikud pandeemia algusest peale hoiatanud, et globalistid kasutavad seda viirust ära selleks, et kehtestada kogu maailmas Hiina mudelil põhinev kontrolliühiskond.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments