ÜK parlamendiliige soovitab valitsusel kaaluda noortelt ka gripivaktsiini nõudmist rahvarohketesse kohtadesse sisenemisel

Paul Joseph Watson | Summit News

Suurbritannia parlamendiliige Andrew Murrison uuris Ühendkuningriigi valitsuse vaktsiiniministrilt, kas ametivõimud peaksid kaaluma standardse gripivaktsiini nõudmist, enne kui lubavad noortel külastada rahvarohkeid kohti.

„Aastatel 2017-18 suri hooajalisse grippi 22 000 inimest. Modelleerimine viitab sellele, et tänavune hooaeg algab varakult, on tõsine ja mõjutab nooremaid inimesi rohkem kui Covid – ehk siis on ohtlikum neile, kes rohkem suurüritusi külastavad,” ütles Murrison. “Nii et kas valitsus on kaalunud ka gripivastase vaktsineerimise tõendi nõudmist?” küsis ta.

Vaktsiiniminister Nadhim Zahawi ei vastanud otseselt küsimusele, kuid ütles gripi teemal: „Septembri alguse töökavas on ette nähtud punktid nii Covidi-i lisasüstideks kui ka gripikampaaniaks.

Kohtade nimekiri, mis Ühendkuningriigis Covidi vaktsineerimise tõendit nõuavad, juba laieneb, kuid see on esimene kord, kui mõni avaliku elu tegelane soovitab, et avalike kohtade külastamiseks peaks ka gripi vastu vaktsineerimine kohustuslik olema.

Kui arvate, et peale Covidi vaktsiini jäetakse teid rahule, siis mõelge uuesti. Brittidel, kes on juba kaks koroonaviiruse vaktsiinisüsti kätte saanud, palutakse enne talve veel üks lisasüst teha. Samal ajal diskrimineeritakse vaktsineerimata inimesi järjest avalikumalt ning jäetakse nad määramata ajaks lukustusreeglite alla.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments