WHO ametniku sõnul peaksid maskikohustus ja sotsiaalse distantseerumise nõue kehtima igavesti

Paul Joseph Watson | Summit News

Maskikohustus ja sotsiaalne distantseerumine peaksid jätkuma igavesti, et kaitsta inimesi COVID-19 uute tüvede eest, ütles  Sky Newsile Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) Covidi eriesindaja Dr David Nabarro.

“Me läheme Deltast Lambdasse ja siis teiste kreeka tähtedeni, see on paratamatu ning mõned neist tüvedest on probleemsed,” sõnas Nabarro.

“Põhimõtteliselt ütlen, et uusi tüvesid jääbki tulema. See on osa elust, peame uued tüved kiiresti kätte saama, peame kiiresti liikuma, kui näeme neid kindlas asukohas, peame ehitama tüvede haldamise süsteemi, mida me nimetame Covidiks valmis olemise strateegiaks, mis saab olema muster lähitulevikuks,” lisas ta.

Selle aasta alguses kutsus Bill Gates üles looma ülemaailmset hoiatussüsteemi ning pandeemiatõrjujate komandot, et järgmisteks pandeemiateks valmis olla.

“Vajame ka uusi võimalusi, sealhulgas ülemaailmset häiresüsteemi ja nakkushaigustele esmaabi andjaid või seda, mida mulle meeldib nimetada pandeemiatõrjujate rühmaks,” kuulutas Gates.

Nabarro sõnul peavad maskikohustus ja sotsiaalne distants säilima “osana meie kaitsest” COVID-i vastu, eriti piirkondades, kus nakatumise protsent on kõrge.

Ka mitmed valitsuse nõunikud on nõudnud koroonaviiruse piiramise jätkumist igavesti ja mitte ainult COVIDi eest kaitsmiseks, vaid ka gripiga võitlemiseks.

Kommunistliku partei endine liige ja SAGE-i (ÜK valitsuse teadusnõukogu, mis nõustab Briti valitsust eriolukordades) nõunik Susan Michie ütles selle kuu alguses, et maskikohustus ja sotsiaalne distantseerumine peaksid jätkuma igavesti ning et inimesed peaksid suhtuma sellesse samamoodi kui autos turvavöö kandmisse.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Kristiina
Kristiina
25. juuni 2021 15:40

Fuck you. I want normal life. Ventilator is not problem. Morality is only 10-20% young womens on a ventilator