Ungari võttis vastu seaduse, mis keelustab lastele homoseksuaalse või transseksuaalse materjali näitamise

Paul Joseph Watson | Summit News

Ungari Rahvusassamblee võttis vastu seaduse, mis keelab õppekavades, televisioonis, filmides või reklaamides alla 18-aastastele lastele homoseksuaalsuse või transseksuaalsusega seotud materjali näitamise.

Seadus võeti vastu märkimisväärse häälteenamusega – 157 poolt ja vastu oli üks saadik.

Seadus on osa suuremast pedofiiliavastasest eelnõust, millega luuakse laste seksuaalkurjategijate register, rakendatakse rangemaid karistusi lapsporno eest ja keelatakse pedofiilias süüdi mõistetutel töötada kohas, kus nad kohtuksid lastega. Samuti ei lubata koolides LGBT-teemade propageerimist.

Ungari võimupartei Fideszi avalduse kohaselt tagab seadus, et koolides tehtav seksuaalkasvatus ei tohi olla suunatud homoseksuaalsuse edendamisele ega soo muutmise propageerimisele.

Samuti on ka telesaadetes, filmides ja reklaamides keelatud näidata sisu, mida peetakse homoseksuaalsust või transseksuaalsust propageerivaks.

Seaduse vastu olevad vasakpoolsed lobirühmad suundusid seepeale Budapesti tänavatele meelt avaldama. Ungarlaste toetus kuulub aga parempoolsele erakonnale Fideszi. 2018 aastal vailiti nad ülekaaluka häälteenamusega tagasi.

Ungari on üks väheseid Euroopa riike, mis püüab aktiivselt kaitsta oma perekeskset ja kristlikku pärandit, püüdes takistada laste kokkupuudet kahjuliku teabe ja elustiiliga.

Tänu oma jõupingutustele, kaitsta perekonna pühadust, on riigi populistlik peaminister Viktor Orbán oma toetust vaid kasvatanud.

Eelmise aasta detsembris võttis Ungari vastu põhiseaduse muudatuse, milles kinnitati laste õigust samastuda oma sündides registreeritud sooga ning määrati abielu mehe ja naise vahel.

Kui Suurbritannia ja USA saatkonnad üle kogu maailma lehvitavad nüüd oma hoonete kohal LGBT lippu, siis vasakpoolsete aktivistide poolt Black Lives Matteri auks Budapestis püstitatud vikerkaarevärvides kuju võeti maha 24 tunni jooksul.

Vaata kindlasti alljärgnevat videot!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments