Koroonaviirustega manipuleerinud teadlane tänas kirja teel dr Faucit

Steve Watson | Summit News

Teabevabaduse seaduse alusel avaldatud dr. Fauci e-mailid sisaldavad päris huvitavat infot, eriti üks kiri, kus Wuhani viroloogiainstituuti rahastanud teadlane tänab Fauci’d selle eest, et ta laborilekke teooria juba pandeemia alguses avalikult ümber lükkas.

Dr. Peter Daszak, EcoHealth Alliance’i (rühmitus, millel on tihedad sidemed Wuhani laboratooriumi funktsiooni võimendamise uuringuga) president, saatis 18. aprillil 2020, umbes kuus nädalat pärast haiguspuhangu algust, Faucile e-maili.

E-mailis on öeldud:

„Eile õhtul presidendi pressibriifingul Fox Newsi ajakirjanike poolt avalikult sihikule võetud ROl-toetusega uurimisrühma juhina tahtsin lihtsalt saata meie töötajate ja kaastöötajate nimel isikliku tänu, et avalikult välja astusite ja väitsite, et teaduslikud tõendid toetavad COVID-19 loomulikku päritolu nahkhiirtelt inimestele edasikandumist, mitte Wuhani viroloogiainstituudi laborist lekkimist.

Minu seisukohast on Teie kommentaarid julged ja Teie usaldusväärne hääl aitab hajutada müüte, mis ringlevad viiruse päritolu ümber. Kui pandeemia on möödas, loodan Teid isiklikult tänada ja väljendada, kui olulised Teie kommentaarid meile kõigile on.“

Fauci vastas järgmisel päeval e-mailile ja kirjutas

„Peter:

Suur tänu Teie lahke tähelepaneku eest.

Parimate soovidega,
Tony“

Daszak, kes töötab ka Maailma Terviseorganisatsioonis, on ametlikult tunnistanud, et ta oli seotud koroonaviirustega katsetamisega. Siin on video, kus ta räägib 2019. aasta detsembris sellest, kui “head” on need viirused laboris katsetamiseks.

Daszak märgib, et “koroonaviirused on päris head… nendega saab laboris üsna lihtsalt manipuleerida… ogavalgud suunavad tulemusi üsna palju. Saab teha järjestuse ja ehitada valku. Me teeme koostööd Ralph Bariciga UNCs, et sisestada see teise viiruse tüvesse ja töötame nendega laboris”.

Teistes e-mailides on näha, et Fauci teadis juba väga varakult, enne Maailma Terviseorganisatsiooni poolt välja kuulutatud pandeemiat, teadlaste kahtlustustest, et viirus on “potentsiaalselt laboris loodud”, nagu näitab see kirjavahetus Kristian G. Anderseniga Scripps Research Institute’ist 2020. aasta jaanuaris.

Fauci e-mailid näitavad, et Daszak oli juba peaaegu aasta enne selle “uurimise” algust labori lekke idee tagasi lükanud, hoolimata sellest, et teised teadlased pidasid võimalikuks, et tegemist on loodud viirusega.

Kõige häirivam on ehk see, et Daszak oli Maailma Terviseorganisatsiooni töörühmas üks juhtivaid “uurijaid”, kelle ülesandeks oli uurida pandeemia tekkepõhjusi.

Kas on üllatav, et see mees, kelle organisatsioon on viimastel aastatel Wuhani viroloogiainstituudile laboris koroonaviirustega mängimiseks välja käinud vähemalt 600 000 dollarit, otsustas kolme tunni jooksul pärast labori külastamist 2021. aasta veebruaris, et “siin ei ole midagi vaadata”?

Daszak, nagu ka Fauci, on samuti eitanud, et Wuhani laboris läbiviidavatest funktsiooni võimendamise uuringutest oli mingit kasu ja väitnud, et seda ei rahastanud EcoHealth Alliance ega NIH kaudu USA maksumaksjate rahaga.

Need on jultunud valed, sest on hulgaliselt tõendeid, mis kinnitavad täpselt vastupidist.

Mis põhjusel nad seda eitavad, kui on nii lihtne tõestada, et need uuringud toimusid?

Veel üks huvitav fakt Daszaki kohta on see, et Facebook palkas ta “eksperdina faktikontrollijaks”, et ta jälgiks ja eemaldaks platvormilt “väärinfot” COVIDi päritolu kohta.

Kui see pole piisav viide asjade kinni mätsimisest, siis mida on veel tõestuseks vaja?

Vaata viimast Vastupanuliikumise intervjuud Meelis Lao ja Elvis Braueriga.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments