Hiina soovib käivitada WHO ülemaailmse vaktsiinipasside süsteemi

Paul Joseph Watson | Summit News

Andmefirma PANDA esimehe väitel on Hiina palunud Maailma Terviseorganisatsioonil määrata Peking globaalse vaktsiinipasside süsteemi järelevaatajaks. Arvestades Hiina sotsiaalse krediidi süsteemi toimimist, ei tõota see midagi head.

BizNewsi investeerimiskonverentsil selgitas Nick Hudson, miks on see nii kõhedust tekitav, öeldes, et ta on mures ühiskonna struktuuri ja oma laste tuleviku pärast.

“Hiina soovib, et Maailma Terviseorganisatsioon määraks neid juhtima ülemaailmse immuunsuspasside programmi. Kui see inimestele hirmu nahka ei aja, siis ma ei tea mis üldse ajab,” ütles Hudson.

“Selline tsentraliseerimine, selline kontroll, sotsiaalse krediidi süsteem… Me peame selle tulekut takistama,” lisas ta.

Hudson märkis, kuidas Ühendkuningriigi valitsus eitas kuude kaupa, et nad valmistuvad vaktsiinipasside väljaandmiseks, kuid samal ajal panustasid ettevõtted nende loomiseks.

“Avalikkusele valetatakse selle kohta,” ütles Hudson. Vaktsiinipasside väljatöötamine on seotud Ühendkuningriigi uue seaduseelnõuga, mis keelab põhimõtteliselt igasugused meeleavaldused.

“See kõik on äärmiselt häiriv. Ma ei taha näha oma lapsi kasvamas sellises maailmas,” ütles Hudson.

Võimalus, et Hiina kontrollib ülemaailmset vaktsiinipasside süsteemi, on ilmselgelt pahaendeline, arvestades, et kommunistlikul riigil on juba oma sotsiaalse krediidi süsteem, mis takistab teisitimõtlejatel reisimist.

Tõestuseks on ka see, et Peking juba ühendas oma jälgimissüsteemi COVID-19 sotsiaalse krediidi programmiga.

2019. aasta augustis hooples kommunistlik partei sellega, et ainuüksi juulikuus takistati 2,5 miljonil “usalduse kaotanud” kodanikul osta lennupileteid ning samal põhjusel ei saanud 90 000 inimest osta kiirrongipileteid.

Sotsiaalse krediidi süsteemiga muudetakse seaduste vastu eksinud inimeste elu väga keeruliseks. Võib piisata vaid vales kohas tee ületamisest, et muuta inimese elu põhimõtteliselt elamiskõlbmatuks.

Vaktsiinipasside süsteemi ühendamine ülemaailmse sotsiaalse krediidi süsteemiga tooks kaasa selle, et need kellel seda passi ei ole, on sunnitud elama alalises lukustuses.

Asjaolu, et vaktsiinipasside süsteem on tõenäoliselt seotud ka näotuvastusvõrgustikuga, on veel üks ühisosa Hiina sotsiaalse krediidi süsteemiga.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments