Koroonaviiruse läbipõdenud vanurid, surevad pärast vaktsineerimist

Kelen McBreen | Infowars

Vaktsiini kõrvaltoimete aruandlussüsteemi (VAERS) andmetel suri Ameerikas kaheksa eakat, kohe peale COVID-19 vastu vaktsineerimst.

COVIDi vaktsiini kõrvaltoimete jälgimise tervishoiu- ja inimteenuste osakonna andmetel suri 30. detsembril 2020 Kentuckys neli vanurit samal päeval kui neid vaktsineeriti.

Kolm neist olid COVID-19 juba läbi põdenud. Võib olla ei peaks riskigrupis olevaid inimesi, kes on viiruse juba seljatanud, vaktsineerima sundima.

The Epoch Timesi artiklis tsiteeritakse VAERSi raporteid:

„Kentucky surmad tekkisid 30. detsembril pärast Pfizer-BioNTech vaktsiiniga vaktsineerimist.

Haigele 88-aastasele naisele, kes 14 päeva tagasi Covidist lahti sai, tehti Pfizer-BioNTechi vaktsiinisüst. Poolteist tundi hiljem ta suri.

88-aastast naist, kes 15 päeva enne vaktsiini saamist Covidist terveks sai, jälgiti peale süstimist 15 minutit ning 90 minutit hiljem ta suri.

88-aastane naine, kes oli 14 päeva varem Covidist lahti saanud, oksendas neli minutit peale vaktsineerimist, tal tekkis õhupuudus ja suri samal õhtul.

Kella 17 ajal vaktsineeritud 85-aastane naine leiti vähem kui kaks tundi hiljem teadvuseta ning varsti peale seda ta suri.”

Arkansases suri neli eakat hooldekodu elaniku umbes nädal pärast vaktsineerimist. Kõigi nelja lahkunu koroonatest oli peale vaktsineerimist positiivne.

Kas need surmad kantakse COVID-i surmade loetelusse või tunnistab haigla, et need inimesed võisid saada vaktsiinist viiruse tugevtatud versiooni? Sest just üheks koroonaviiruse vaktsiini kõrvaltoimeks on võimalik nakatumine COVID-19-sse.

Vaktsiiniekspert Del Bigtree selgitas, kuidas kiirustades tehtud COVID-vaktsiinidega tehtud loomkatsed näitasid võimalust, et süst võib tekitada vaktsiiniga täiustatud haiguse.

“Ma räägin immuunsuse täiustamisest – surmav probleem, mida on ette tulnud kõikides loomkatsetes,” selgitas Bigtree.

FDA dokumendist Moderna COVID-19 vaktsiini kohta võib lugeda: „Kättesaadavad andmed ei viita vaktsiiniga võimendatud haiguste riskile ja on näidanud just efektiivsust raskete haiguste vastu.

Kuid vaktsiiniga täiustatud haiguse risk, mis võib olla seotud immuunsuse vähenemisega, on siiski teadmata ja seda tuleb täiendavalt hinnata käimasolevates kliinilistes uuringutes ning vaatlusuuringutes, mida võiks läbi viia pärast loa andmist ja / või litsentsimist.”

Samasugused teated tulevad ka Euroopast. Jaanuaris suri Norras pärast Pfizer / BioNTech COVID-19 vaktsiini saamist vähemalt 23 inimest ning hiljuti teatas Hispaania meedia, et riigi hooldekodudes on peale sama vaktsiiniga vaktsineerimist surnud 46 vanurit.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments