Bill Gatesi tuuakse esile kui maailmapäästjat

Paul Joseph Watson | Summit News

Wired Magazine’i uues väljaandes nimetatakse Bill Gates’i meheks, kes päästab maailma ja aitab planeedil saavutada süsinikuneutraalsuse, hoolimata sellest, et miljardär-filantroopi enda elustiil ei ühti nende standarditega absoluutselt.

Artiklis räägitakse sellest, et Gates plaanib saavutada süsinikdioksiidivaba maailma. Samuti tutvustatakse ta uut raamatut, milles Gates väidab, et “katastroofide vältimiseks on aeg teha suuri ühiskondlikke, majanduslikke ja logistilisi muudatusi.”

Gatesi sõnul peab planeet katastroofide vältimiseks saavutama süsinikuneutraalsuse.

Jõupingutused süsinikdioksiidi heitmete vähendamiseks võivad jätta Gatesist küll mulje, et ta hoolib keskkonnast, kuid selle tegevuse eesmärgiks on tegelikult hoopis lääneriikide elatustaseme langetamine. Seda Gates ise muidugi ei tunnista.

Klaus Schwab on juba öelnud, et peale Suure Lähtestamise ellu viimist, võivad inimesed eraomandist vaid unistada. Samal ajal ostavad aga Gates ja teised miljardärid kokku tohutul hulgal põllumaid.

Forbesi andmel on Gates hetkel Ameerika suurim põllumaa omanik.

Kuigi peavoolumeedia jätkab Gatesi mõjuvõimu imetlemist, on ta mujal sattunud terava kriitika alla.

Advokaat Robert F. Kennedy juunior, Robert F. Kennedy poeg ja USA endise presidendi John F. Kennedy vennapoeg, kirjutas põhjaliku aruande, milles ta süüdistas Gatesi neofeodalismis.

Kennedy hoiatab, et: “Gates viib jätkusuutlikuse, bioloogilise mitmekesisuse, keskkonna ja kliima siltide all ellu oma düstoopilisi plaane. Samuti süüdistas ta Gatesi katses monopoliseerida ja domineerida globaalses toidutootmises.

Pärast tema raporti avaldamist eemaldati Kennedy Instagramist.

Gatesi ülistavad sõnumid on leidnud tee ka juba laste telesaadetesse.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments