Ameerika ülikoolid ähvardavad õpilased interneti-ühendusest ilma jätta kui nad koroonareeglitele ei allu

Paul Joseph Watson | Summit News

USA ülikoolid ähvardavad õpilasi, et kui nad ei järgi ülikoolilinnakute koroonapiiranguid, katkestatakse neile põhiteenuste osutamine, sealhulgas ligipääs internetiühendusele.

Campus Reform märgib, et mitmed ülikoolid piiravad üliõpilaste tegevusvabadust, kes ei allu rangele sulgemispoliitikale.

Arizona ülikool on teatanud, et üliõpilased saavad internetti kasutada ainult siis, kui neil on ette näidata negatiivne koroona test.

Illinoisi ülikool on samuti ähvardanud piirata juurdepääsu Internetile ning teistele vahenditele, mida õpilased õppimiseks ja tööülesannete täitmiseks vajavad.

Kantsler Robert Jonesi saatis 20. jaanuaril üliõpilastele hoiatava sõnumi, et kui nad piirangutest kinni ei pea, siis “ähvardavad neid ülikooli distsiplinaarmeetmed või isegi välja viskamine.”

“Sellel semestril võivad üliõpilased, kes reeglitest kinni ei pea, kaotada juurdepääsu ülikooli WiFi-le, Zoomile, Compassile ja teistele platvormidele,” seisab kirjas.

Ka Bostoni ülikool ähvardas, et kui õpilased ei tee koroonateste ning ei teata sümptomitest, siis katkestatakse nende Interneti-ühendus ja blokeeritakse ID-kaardid mida kasutatakse kõigi ülikooli teenustele ligipääsemiseks.

Texase osariigis Wacos asuv Baylori ülikool teatas, et kui õpilane keeldub kolmel korral koroonatestist, siis peatatakse ta interneti-ühendus kogu semestriks. Kui ta pole kaks korda testi tegema jõudnud, siis ei lubata üliõpilastel osaleda ülikooli ega üliõpilasorganisatsiooni tegevustes (kõik ülikooli spordiüritused, üliõpilasorganisatsioonide üritused, juurdepääs vabaajakeskusele jne).

Baylori ülikooli õpilane Charlie Letts ütles Campus Reformile: “Leian, et Baylori kehtestatud karistused on veidi äärmuslikud. WiFi on see, mille eest õpilased maksavad ja mida nad vajavad, et olla üliõpilastena edukas.”

Ta jätkas: “Ma mõistan, et Baylor üritab testimisprotokolli jõustada, kuid võib-olla pole parim valik võtta ära midagi, mis takistab produktiivset õpilast. Eriti kui kõigil on Covidi suhtes erinevad vaated, näiteks kuidas suhtuda distantsi hoidmisesse, maski kandmisse jne.”

Nagu oleme ka varasemates artiklites kirjutanud, kasutatakse kolledžeid testpiirkondadena, et katsetada tehnoloogiat drakooniliste distantseerimis-, maski- ja lukustusmeetmete rakendamiseks.

Ülikoolid on ähvardanud välja visata üliõpilased, kes julgevad lahkuda ülikooli poolt ettemääratud alalt või külastada ettevõtteid, mille teenuste kasutamine pole lubatud.

Mõned kolledžid on soovitanud, et omavahel vahekorras olevad tudengid, peaksid seda tehes kaaluma näomaskide kandmist.

On päevselge et üle maailma püütakse kehtestada vangla režiimi. Seda propageeritakse laialdaselt ning paljudes kohtades on see juba jõustunud: Trahvid lukustuspiirangute eiramise eest. Politseile antud volitused siseneda teie koju või töökohta COVID-i meetmetest kinnipidamise kontrollimiseks. Kui keeldute koroonatestist, siis jääte interneti-ühendusest ilma. Kui keeldute vaktsiinist, siis puudub juurdepääs põhiteenustele.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments