„Eksperdid“ soovitavad ameeriklastel kanda nüüd lausa kolme näomaski

Paul Joseph Watson | Summit News

Viidates Virginia Techi teadlaste uuringule soovitas Telekanal CNBC, et ameeriklased peaksid kaaluma kolme näomaski kandmist, et COVID-19 levikut peatada.

Dr Fauci on juba soovitanud, et kahe maski kandmine on palju tõhusam, kuid CNBC  saatejuht Contessa Brewer läks veelgi kaugemale.

“Eksperdid ütlevad meile pidevalt, et maskide kandmine on tegelikult teiste kaitseks, et me neid ei nakataks kui oleme viiruse kandjad. Kuid teised inimesed ei kanna maski või teevad seda valesti ja me peame ka ennast kaitsma,“ rääkis Brewer, samal ajal maski ette pannes.

„Seega soovitavad eksperdid kaitset kahekordistada,“ ütles saatejuht ning pani endale ka teise maski ette.

Seejärel viitas ta Virginia Techi teadlastele, kes leidsid, et maskide kahekordistamine võib suurendada nende efektiivsust 50–75% ja kolmekihiline mask võib blokeerida kuni 90% osakestest.

Teine saatejuht Shep Smith pani vaatajatele südamele, et habemekandjad peaksid karvad maha raseerima, kuna habe muudab maskid ebaefektiivseks.

Tundub, et kui need nö eksperdid soovitaksid ameeriklastel õues liikuda vaid hiiglasliku mulli sees, siis täidaksid inimesed selle käsu vastuvaidlematult.

Samuti tõstatub veel kord küsimus, et kui isegi kolme maski kandmine ei paku 100% kaitset COVIDi vastu, siis mis mõtet on seda üldse kanda?

Ning kolme maski kandmise mõte ei pruugi olla lihtsalt absurdne, vaid tegelikult ka ohtlik.

Arutelu käigus selle üle, kas inimesed peaksid kandma kahte maski, ütles CBS4 meditsiinitoimetaja dr Dave Hnida järgmist: “Kolm maski on liig, kuna see võib hakata hingamist takistama.”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments