Murelikud arstid hoiatavad, et COVID-19 vaktsiin võib põhjustada viljatust

Infowars.com

Euroopa arstid hoiatavad, et COVID-19 vaktsiin võib muuta naised viljatuks.

Vastavalt hiljuti avaldatud petitsioonile nõuavad arstid COVID-19 viirusega võitlemiseks mõeldud vaktsiinikandidaatide kliiniliste uuringute rangemat kontrolli või “reguleerivat tegevust”.

Arstid toovad esile mitmeid vaktsiinikandidaate, mis aitavad patsiendil luua antikehi SARS-CoV-2 ogavalgu vastu.

Probleem seisneb selles, et platsenta tekkimise eest vastutav valk Süntsütiin-1 on ka SARS-viiruste ogavalkude vormis.

“Pole teada, kas SARS-viiruste ogavalkude vastased antikehad toimiksid nagu Süntsütiin-1 vastased antikehad,” öeldakse petitsioonis. “Kui see nii on, välistaks see ka platsenta moodustumise, mille tagajärjel vaktsineeritud naised muutuksid sisuliselt viljatuks.”

“Minu teada pole Pfizer / BioNTech veel patsientidele esitatud kirjalike materjalide näidiseid avaldanud, seega on ebaselge, milline teave antikehade põhjustatud (potentsiaalsete) riskide kohta viljakusele on lisatud, kui üldse,“ märgitakse petitsioonis.

Petitsiooni esitaja ja kaastäitja dr Wolfgang Wodarg ja dr Michael Yeadon rõhutavad mõlemad, et nad tegutsevad petitsiooni kavandatud saaja, Euroopa Ravimiameti (EMA), suhtes heauskselt.

“… Paljud ELi elanikud / kodanikud kannavad korvamatut kahju, sest kui EMA on kõnealuse(d) COVID-19 vaktsiini(d) heaks kiitnud, soovitavad nii EL-i liikmesriikide valitsused kui ka tööandjad neid tõenäoliselt laialdaselt kasutada.”

“See petitsioon ei ole ka tühine ja seda menetletakse heauskselt, kuna selle eesmärk on suurendada COVID-19 vaktsiinide katsete teaduslikku terviklikkust ja usaldusväärsust.”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments